Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ti is gondoltatok már arra,...

Ti is gondoltatok már arra, hogy külföldön kezdtek "új életet"?

Figyelt kérdés
Ezt inkább a huszonéves korosztálytól kérdezném.

2013. febr. 4. 15:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
évek óta ezt tervezem :)
2013. febr. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Sokszor eszembe jut. Főleg, hogy rokonok is élnek külföldön. Meg nagyon sok ismerősöm megy ki dolgozni. Viszont én nagyon szeretek itthon élni, úgyhogy nem hiszem, hogy addig amíg nincs egy kihagyhatatlan lehetőség elköltöznék.
2013. febr. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%
Én nem szeretem ezt az országot, sem a magyarokat, itt nem lehet egy életet elkezdeni. Bár én is magyar vagyok, de néha szégyellem, hogy az vagyok. Már csak egy férjecskét kéne találnom magamnak akit elcipelhetek magammal. :D
2013. febr. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%

Na, ha ez a sok magyar utáló elhúzza magát innen, akkor végképp maradok itthon. :)

Annyira utálom ezt a hozzáállást. Ne is maradjon itt egyik se. Nekem legalább is nem fognak hiányozni.

2013. febr. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
61%
Én vagyok a harmadik hozzászóló! Üzenem az utánam lévő kommentálónak: Minek maradjanak az emberek itt? Éhen halni? Lehet, hogy neked olyan munkád van és olyan fizetésed, amiből meg tudsz élni, de az emberek nagy része sajnos rosszul él! nincs munka, nincs semmi! De az emberek nagy része is rossz indulatú itt! az egész ország siralmas sajnos! Úgyhogy utálhatod ezt a hozzáállást, sajnos az emberek helyzetét ellehetetlenítik, ezért mennek el! Biztos nem jó kedvükből! Amúgy meg biztos nem mindenki fog elmenni, mert nem mindenki tud! Maradjál akkor itt, ha tudsz boldogulni!
2013. febr. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
39%
Jaj és még annyit szeretnék neked üzenni, hogy egy kretén vagy! Fogom én hagyni, hogy egy ilyen retardált kiosztogasson! Te sem fogsz hiányozni nyugodj meg!!! :)
2013. febr. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
"kretén, retardált" Na pont erről beszélek. Szerezz magadnak egy férjecskét, aki eltart és viszontlátásra. Sok sikert a boldogulásban.
2013. febr. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha fáj az igazság arról én nem tehetek! Szerzek is, de nem azért, hogy eltartson, a saját magam akarok boldogulni az életbe! fogadd el, hogy lehet másnak más a véleménye mint neked! Kíváncsi lennék az emberek nagy része kinek adna igazat nagyokos! Amúgy is te kezdted a kötekedést, akkor meg most ne parádézzál itt! Viszontlátás! :)
2013. febr. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
71%
Tudod mit? Tartogasd az idegtépő baromságaidat annak aki vevő rá! Azzal aki meg van elégedve az itthoni életszínvonallal, azzal én nem vitázok! Nekem az egyik rokonom külföldön dolgozik, és nem jár minden héten haza, sajnos muszáj volt kimennie dolgozni, mert másképp nem tudná eltartani a családját, és nem hiszem, hogy a több százezres fizetése nagyon elkeserítené! Mennyit is keresnek itthon az emberek átlagba? Biztos nem annyit! Csak a családja miatt jár haza, és csak azért szomorú, mert távol van tőlük! Az itthoni helyzet családokat szakít szét! Alig van munkalehetőség, minden tönkre van menve, akkor miről beszélünk? Az önérzetes magyarkodásból adjál enni a családodnak!Ha nem beszélnél hülyeségeket,akkor nem kreténeznélek le!
2013. febr. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, sajnos egyet kell hogy értsek 68%-ossal.
2013. febr. 4. 19:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!