Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi a baj velem? Baj ez egyálta...

Mi a baj velem? Baj ez egyáltalán?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok.

Osztály egyik legjobb tanulója, többiek kedvelnek,

jó fejnek tartanak, de sokszor nevetnek ki amiért

középkori, ókori zenéket hallgatok.

A mai zenék ritkábban érintik meg a lelkem,

a régiek, esetleg népzenék sokkal jobban tetszenek és inkább tekintem őket zenének mint a maiakat.

Amit ők nem tudnak, hogy egyébként otthon szeretek tógába öltözni, lúdtollat használni írásra, régi nyelvek irodalmait olvasni. Így is furán néznek, pláne ha ezeket tudnák...

Egyébként imádok kézműveskedni, festeni, írni és még sorolhatnám a hobbijaimat.

Munkáim gyümölcseit mindig megdicsérik, mégis idegesít,

hogy nem tudják elfogadni, hogy szeretnék egy másik korba menekülni ez elől a "társadalom" elől.


Bennem van a hiba? Tényleg hülye lennék? :(


2013. febr. 6. 17:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Dehogy, semmi köze ennek a hülyeséghez, te így érzed jól magad, ennyi :)

Ha hinnél a reinkarnációba mondanám h lehet egy pap voltál a középkorban :)

2013. febr. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Imádlak. Dehogy baj. Engem sokkal több mindenért kinevetnek. A legjobban teszed, ha csak mosolyogsz rajtuk, amiért az ilyen szokásaidon nevetnek. Amúgy küldenél néhány linket, hogy pontosan milyen zenéket szeretsz? Érdekel. :)
2013. febr. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Youtube-ba csak annyit írj: Arany Zoltán.

Régi népdalok, középkori dalok feldolgozásai. Nagyon jók. :D

2013. febr. 7. 22:10
 4/4 anonim válasza:
A másság jo értelembe nem biztos hogy rosz.! Miért kellene hogy ugyan olyan legyél mint azok akiknek má az izlési világa.! Ne foglalkoz velük.! Csináld azt amitöl boldog leszel.!
2013. febr. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!