Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A fiúknak miért a kényes,...

A fiúknak miért a kényes, divatmacák tetszenek, akik már-már beállhatnának k. rvának a normális, és nem a műanyag lányok?

Figyelt kérdés
Jó,tudom,hogy izlés kérdése,de mégis
2009. szept. 4. 21:53
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
elirtam... "a normális,és nem műanyag lányok helyett" *
2009. szept. 4. 21:54
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
Azért ne általánosíts, nem minden fiúnak tetszenek az ilyen lányok, pl. nekem sem.
2009. szept. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
igen,tudom,de én mindenhol ezzel találkozok :S
2009. szept. 4. 22:06
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
Elképzelhető, hogy rossz helyen ismerkedsz?
2009. szept. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%

Ja, sztem is rossz helyen ismerkedsz.

Nem mindenki az ilyen lányokat keresi.

Tapasztalatom szerint meg majdnem minden 2. lány ilyen, és ha nincs pénzed, kocsid stb szóba sem állnak veled.

Ha nagyon gazdag lennék sem költenék ilyen nőre, akárhogy néz ki, mert csak tőlem vinné el a lóvét feleslegesen. Mikor én is eltudom költeni.

2009. szept. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a kérdést megfordítva is feltették már párszor, meg így is. A kérdés valóban az, hogy nem lehet, hogy neked pont azoknak a fiúknak a véleménye érdekel, akik az ilyen csajokra hajtanak? Lehet, hogy tényleg rossz helyen keresgélsz, bár az ismerkedés nem is olyan könnyű dolog.

Legegyszerűbb a suliban (lehetőleg nem a saját osztályunkban), vagy a lakóhely közelében (ilyen szempontból a lakótelepek nagyobb lehetőséget nyújtanak. A mozi ugyebár kilőve, max előtte a várakozásnál, vagy a kijövetelnél van valami esély, a diszkókban beszélgetni lehetetlen, bár saját tapasztalatom szerint a "zenés kocsmákban" sem hallja az ember a másik szavát. Tömegközlekedés, hát... környéke válogatja, ott is akad jó hely. Csúcsidőn kívül. Kirándulások, strand, könyvtár, bevásárlás... ezernyi hely, elvileg. Ezek többnyire előre is vetítik, hogy milyen típusú emberrel ismerkedhet meg az ember. Ha a plázában fel-alá sétálgatva próbálsz pasizni, meg van az esélyed rá, hogy főleg olyanokkal futsz össze, akik a plázacicákra vadásznak épp. Egy hegymászós kiránduló csapatban erre kevesebb az esélyed. (stb)

2009. szept. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
74%
Bazz..Mi az hogy rossz helyes ismerkedik? Miért mondjatok már helyeket hol lehet ismerkedni.nekem pl. nincs barátom, mert nem járok diszkóba.
2009. szept. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Kedves utolsó, pont a kérdésedre ad választ a hozzászólásom, pont előtted vagyok olvasható...
2009. szept. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
én nem úgy értettem a kérdést,hogy én ha odamegyek valakihez,elutasit mert nem vagyok 100%-ban műanyag,hanem sok srácot látok akik a "csajuk"at láthatóan nem az eszükért szeretnek.
2009. szept. 5. 15:43
 10/13 anonim ***** válasza:
77%

lol, ez hülyeség, te az olyan izomagyű fiúkat látod, azok meg ilyenek... a normális fiúk lehet nem olyan "szőke hercegek" de azok a normális csajokat szeretik


the way of life xD :S

2009. szept. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!