Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Most mi legyen? Mit csináljak?

Most mi legyen? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van 1 macskám, akit állandóan bántalmaznak a szomszédok (pontosabban amerre jár a cica) sokszor úgy jön haza, hogy meg van dagadva a feje vagy a lába, sokszor 3 lábon jár mert odaverték a 4.-et, néha van egy puskagolyó méretű seb a fejében, és látni hogy szenved, de mégis menni akar.

El kéne kezdeni vmi méltó bosszút/büntetést kitalálni annak, aki bántja, de anyám állandóan azzal jön, hogy nem tudjuk ki volt, így nem lehet mit tenni.... ez oké, de már annyi macskánk eltűnt/meghalt külső hatásra, hogy elegem van!!! Inkább vesszen oda mindenkié, de ez nem igazság, hogy mindig nekem a legrosszabb! Az én macskám ugyanolyan macska, mint bármelyik szomszédé, mért csak az enyémet kell bántani (főleg h sztem nem is tudja h az enyémet bántja)????



2013. febr. 10. 16:59
 1/3 A kérdező kommentje:
Annyit még hozzáteszek, hogy ebből már évek óta vita van és általában ha már nem találnak fogást rajtam, akkor apám elzavar, anyám meg megsértődik, csak mert nekem nem lehet igazam.
2013. febr. 10. 17:00
 2/3 anonim válasza:

"Inkább vesszen oda mindenkié, de ez nem igazság, hogy mindig nekem a legrosszabb!"


Ha így gondolkozol semmivel sem vagy jobb mint azok akik bántják a macskádat.


Az adott ember állata nem tehet semmiről. Ha valakin bosszút akarsz állni az a te dolgod, (bár egyet értek azzal, hogy nem tudod ki csinálta, így nem tudsz) az emberen állj bosszút ne az állatán. Mellesleg aki bántja a te macskádat valószínűleg pont neki nincs sajátja.

2013. febr. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Az biztos, hogy aki bántja, annak nincs állata. De ha mindig így bántják, akkor nem lehet hogy Titeket utálnak (találkoztam már ilyennel) valami múltbéli dolog miatt?

Akkor is egy undorító utolsó féreg, aki ilyet csinál. Azt írtad több cicátok is eltűnt, lehet ugyanaz a személy öli őket.


Szüleid gondolom nem akarnak összetűzést senkivel, (még "EGY macska" miatt se...)


"Inkább vesszen oda mindenkié, de ez nem igazság, hogy mindig nekem a legrosszabb!" - nagyon sajnálom a cicát, de merem remélni ezt nem gondolod komolyan, csak a düh beszél belőled....


Ha meg vagy arról győződve hogy nem kutyák, más macskák voltak, akkor lépni kell!!!!! Ha nem tudod ki volt, ne engedd ki a cicát. Ez így nem mehet tovább, mert a cica halálát remélem nem akarod!

2013. febr. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!