Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek, ha annyira gátláso...

Mit tegyek, ha annyira gátlásos vagyok, hogy még egyedül sem merek énekelni?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, az énekhangom az utóbbi egy évben sokat fejlődött (bár nem tudom, mitől) - erre akkor jöttem rá, mikor egyszer mégiscsak kénytelen voltam énekelni. Nincs olyan rossz hangom, én magam is kíváncsi vagyok, vajon hogy állok éneklésügyileg, de egyszerűen annyira berögződött már, hogy "nekem sz*r hangom van", hogy még akkor sem merek énekelni, ha egyedül vagyok - maximum dúdolgatni. Mit gondoltok, ez már visszafordíthatatlan?

2013. febr. 10. 17:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem. Iszol egy kis házipálinkát és úgy dalolsz majd mint egy pacsirta: :)
2013. febr. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Háháhh, biztos hatékony de inkább nem :D Amúgy nem írtam oda, de ezt nemcsak az éneklésre, hanem nagyon sok dologra igaz.
2013. febr. 10. 17:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Nézz szembe a félelmeiddel - más út nincsen. De ha ezt apránként csinálod,nem fog fájni, jól fogod érezni magad attól,hogy napról napra egy több mindent mersz megcsinálni. :) Ne törődj azzal,hogy mit gondolnak rólad az emberek!
2013. febr. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!