Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az öngyilkosságot miért...

Az öngyilkosságot miért ítélik el?

Figyelt kérdés
Nem értem, hogy miért ítélik el, és miért mondják azt, hog önzőség, pont az-az önzőség, ha azt akarják, hogy élj egy kínok közötti életet, csak azért, hogy nekik ne okozz szomorúságot ! Mindenkinek joga van ítélkezni saját maga felett, nem mások érdekéből, hanem saját magunkért élünk, vagy halunk meg, tehát semmi köze senkinek hozzá, ha megteszem ! Valaki egyszerűen nem boldog, mert semmi nem jön össze neki, és már belefáradt, egyszerűen nem szeret élni, akkor nem értem miért lenne gond, ha megtenné ! Vélemények? !

2013. febr. 13. 21:33
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/241 Marci024 ***** válasza:
100%
Elmondom én nektek mi lesz a halál után! Kíváncsiak vagytok? Semmi! Kb. ugyan az, mint születésetek előtt. Persze csak a ti szemszögetekből. Egyébként szerintem nem elítélendő az öngyilkosság, mert sok esetben egy betegség, a depresszió következménye. Meg hát senkinek nincs semmi köze hozzá, ha valaki úgy érzi nincs ereje megbirkózni az élet nehézségeivel.
2013. febr. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/241 A kérdező kommentje:
Engem általános iskolában vertek a nagyobbak, és kiröhögtek a lányok... Szerencsétlen vagyok minden téren...
2013. febr. 15. 20:46
 23/241 Marci024 ***** válasza:
Éppen pont azért történtek veled meg ezek, és gondolom most sem túl rózsás a helyzeted, mert nem jól állsz a dolgokhoz. Szedd össze magad, és hagyd abba az önsajnálatot.
2013. febr. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/241 A kérdező kommentje:

Önsajnálat már nincs bennem, már érzéketlen lettem és üres !

Egy robot vagyok...

2013. febr. 15. 22:03
 25/241 kovpet ***** válasza:
88%
Ha az lennél, akkor nem zavarna. Szerintem nem vagy az.
2013. febr. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/241 A kérdező kommentje:
Csak fájdalmat érzek, ennyi... Jobb meghalni mint élni számomra ! De az eredeti kérdés nem ez volt ! Mondjuk szerintem ha összejön 40000 forintom, akkor végzek magammal, csak nincs elég pénzem hogy normális eszközt vegyek, ami alkalmas rá, hogy fájdalommentesen meghaljak...
2013. febr. 15. 23:41
 27/241 kovpet ***** válasza:
Nem igazán van fájdalommentes halál. Nem pénzkérdés és pláne nem aprópénzé.
2013. febr. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/241 anonim ***** válasza:
79%

na jó, úgy látom a falnak beszéltem, ak belőlem is előbújik a troll [link]

legyél hős, ha annyira akarod... azt az egyet sajnálom h semmi eredetiség nincs abban, amit mondasz. kb olyan szintű a retorikád, mint Bellának, amikor elhagyta őt Edward, és az érzelmi intelligenciád is kb akkora, mint a csillogó vámpíroké...

2013. febr. 16. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/241 A kérdező kommentje:
Érzelmi intelligenciám van, és értelmes ember vagyok, de örülök, hogy soha életedben nem voltál boldogtalan !
2013. febr. 16. 14:37
 30/241 anonim ***** válasza:
90%
Én nem ítélem el az öngyilkosságot ha az tényleg okkal történik. De most ilyenek, hogy jaj nagyon rosszul bántak velem, meg elhagyott a szerelmem, szegény vagyok nem szeret senki, ezek olyan idióta indokok és egyik sem azért történt, mert te olyan hűderossz ember vagy. Az egyetlen épkézláb indok az öngyilkosságra az, ha magát a halált akarod várhol, bárhogy, bármikor és nem csak elmenekülni a rossz életed elől (amit egyébként millió féle képpen hozhat rendbe mindenki).
2013. febr. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!