Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az, hogy angolul...

Miért van az, hogy angolul sokkal jobban tudok írni, rímeket faragni mint magyarul?

Figyelt kérdés

Ha szakszövegről van szó,esetleg újságcikkről,a magyar a nyerő,de ha versről,dalról,prózáról stb.van szó,automatikusan az angol szavak jönnek a számra.Rengeteget olvasok angolul könyveket és verseket,és valahogy mindig az angol verseim,dalszövegeim jobbak mint a magyar nyelvűek,egyszerűen jobban kijönnek.

15/l



2013. febr. 13. 22:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát pedig a magyarhoz képest az angol egy primitív nyelv. Nincs olyan szókincsük mint nekünk. Egy szónak van egy csomó jelentése ott, nálunk meg egy csomó kifejezés. Szerintem pedig magyarnál sokkal könnyebb rímeket találni.
2013. febr. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom,és pont ez bánt a legjobban,hogy magyar anyanyelvű vagyok,gyönyörű ez a nyelv,és a rímek angolul jönnek a fejembe.Mindenki cukkol,hogy én a nagy magyar angolul írok
2013. febr. 13. 22:33
 3/4 anonim válasza:
100%
Szerintem inkább legyél rá büsuke, hogy ilyen jól tudsz angolul.
2013. márc. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Erről kérdezz meg inkább egy angolt v amerikait..
2014. aug. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!