Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mihez kezdjen egy olyan...

Mihez kezdjen egy olyan ember, akinek fogalma sincs arról, mi a valódi élet?

Figyelt kérdés

Tudom, rossz kategória, de itt talán érkezni is fog válasz (valamennyire kapcsolódik is ide).


Nem élt normális családban, a gyűlölet vette körül egész életében, az iskolában megalázták, kiközösítették, barátja sosem volt, az emberek sosem értették meg és ő sem értette meg az embereket. Nem bulizott, nem tudott feloldódni, nem csajozott, élt a saját kis világában. Nem kapott semmi egyebet az iskolában szerezhető tudáson kívül, gyakorlatilag életképtelen, spártai nyelven.


De közben nagyon törtető, maximalista lenne, ha kiélhetné teljesen magát végre. De csak és kizárólag akkor. Viszont mintha visszafojtaná mindig valami, mikor megindul a célja felé. Saját magával harcol. Mivel törhet ki ebből?



2013. febr. 17. 00:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Meg kell erőltetned magad. Próbálkozni, ismerkedni más emberekkel. Elég először akár csak barátkozni, nem egyből kapcsolatra kell hajtani. Szokd meg a helyzetet, hogy másokkal vagy, szórakoztok, beszélgettek, stb.


Amúgy bizonyos pontokon hasonló dolgokon mentem keresztül én is, így megértem a gondod. Ha gondolod írhatsz privit.

2013. febr. 17. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem tudod, hogy mit kéne tenned. Mozdulj ki, és ismerkedj! Tudom, hogy nehéz, de máshogy nem megy...


Csak magadra számíthatsz! Hajrá! :)

2013. febr. 17. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Általában ha az ember csak az iskolában megszerzett tudást ismeri, akkor annak a racionális tudása ugyan nagy lesz, de a valódi életről semmit nem fog tudni. Ezt az egyik régi osztálytársam mondta, de igaza volt. De az élet majd úgy is megtanít mindenre. De azt nem írtad hány éves vagy. Igazából én is csak most kezdek megismerkedni a nagy betűs élettel, mert nem nagyon volt még tapasztalatom ilyenekben. A feloldódás témát én is nagyon ismerem,ritkán megyek el, nagyon ritkán, és én sem igazán éltem ki magam, meg oldódtam fel. Pedig sokszor jó lett volna kiengedni a gőzt, egy rossz nap után. De sohasem késő elkezdeni. Mivel nagyon sokat vagyok egyedül, én is a kis világomban élek nagyon sokat. de ez is csak társasággal kerülhető el.
2013. febr. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kihagytam egy szót. Bulizni járok el nagyon ritkán.
2013. febr. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!