Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi van akkor, ha néha szerelme...

Mi van akkor, ha néha szerelmes vagyok magamba?

Figyelt kérdés
Homofób vagyok, de előfordul, hogy ha olyan kedvemben vagyok és ránézek az egyik képemre vagy a tükörképemre, hirtelen magamba szeretek. Amúgy sosem voltam szerelmes szal nem biztos, hogy ez az, de szerintem igen. Meg azon is fantáziálok néha, hogy visszamegyek az időben 5 percet, hogy lefeküdjek magammal. Volt, hogy úgy álltam a tükörhöz mintha a tükörképem verné a farkamat, és közben smároltam vele. Amúgy más férfira SOHA nem tudnék így nézni, ismétlem, homofób vagyok. Az mondjuk igaz, hogy láttam egy képet amin parókát és sminket photoshoppoltak Justin Bieberre és az is tetszett, de ez gondolom érthető. Ez az egész, normális?
2013. febr. 18. 16:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
Ezt hívják akutt egoizmusnak. Valós jelenség, kezelni lehet de nem érdemes.
2013. febr. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

nem ez nem normális! :)

szakíts magaddal, és miután kiheverted menj keress egy nőt. az lesz a vége h szex közben csak magadra fogsz figyelni amiért a bnőd majd egy használt kotonnal fog megfojtani.

2013. febr. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
:D :D szent gyatyamadzag:D
2013. febr. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
vagyis gatyamadzag :)
2013. febr. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
71%
Ez azért lehet, mert még nem pillantottál rám még sosem:)
2013. febr. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nah, küldj légyszi egy képet, hátha kigyógyulok:)
2013. febr. 18. 17:05
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezt nevezik önimádatnak.

Sokak szemébe szeretetlen lehetsz az önimádásod véget.

Az emberek már nagyon messze kerültek egymástól, érzelmileg.

Úgyhogy néha felteszem magamban a kérdést ki van tőlem messzebb, az embertársam, vagy a szíriusz csillag.

Bár kilométerben az ember. De a fény amit tapasztalok, olyan messziről jön, és mégis néha csak az add vigaszt. Az

ember önzésének egójának köszönhetően érzelmileg még távolabb áll egymáshoz, mint valaha.

2013. febr. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
kis fotelhuszár :)
2013. febr. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez vicces. De te úgyis homofób vagy szóval neked lehet nem. DENAGYONVICCES
2013. febr. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Annyira hangsúlyozod, hogy homofób vagy, hogy szerintem látens meleg vagy csak még nem tudtad bevallani magadnak.


Amúgy LOL :DD

2013. febr. 27. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!