Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Valami ötlet, tipp vagy tanács?

Valami ötlet, tipp vagy tanács?

Figyelt kérdés

Mit tennél, ha egyik nap arra ébrednél, hogy nincsenek barátaid?

A helyzet a következő! Végzősök vagyunk középiskolában, amiből már csak 2 hónap van hátra. Az osztályban van egy 5-fős baráti kör, aminek a tagja vagyok. Rajtuk kívül nincsenek közeli barátaim. Vizsga után szétválik a banda, és megszűnik a kapcsolat. Lesz, aki külföldre megy, lesz aki meg másik megyébe. A környéken nincsenek velem egykorúak, és amúgy is otthon ülős ember vagyok. A csajozást szüneteltetem a negatív élmények miatt. Barátkozzak meg a gondolattal, hogy ennyi volt, és nyárra egyedül maradok? F


2013. febr. 20. 21:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Ismerős!
2013. febr. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Neharagudj de tugyimutyi vagy!

Csajozást szünetelteted a negatív élmények miatt? Te jó ég! :)

Ha nem csajozol és nem kapsz negatív élményeket kapni akkor honnan fogod tudni legközelebb hogy mi az amit esetleg ne csinálj hogy ne hibázz?

na mindegy.

Ha vége a sulinak attól még tartani fog a barátság,max nem találkoztok olyan sűrűn.

Új barátokat akarsz?

Ha van valami hobbi amit csinálnál,pl bringa,motor,sport,szakkör akkor menj el és iratkozz be pl szakkörre,ha szeretsz motorozni akkor keress neten klubbot ahova csatlakozhatsz,ugyanígy vannak robogós klubbok is gurulások,találkozók,Ha szereted a természetet járni akkor iratkozz fel egykettő népszrűbb túrára ahova többen mennek és a neten is hirdetik.Egy a lényeg hogy ne ülj otthon,mert akkor soha nem fog történni veled semmi.

2013. febr. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak nyugalom! :)
2013. febr. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

"Ha nem csajozol és nem kapsz negatív élményeket kapni akkor honnan fogod tudni legközelebb hogy mi az amit esetleg ne csinálj hogy ne hibázz?"

Erre nem is gondoltam!

2013. febr. 21. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!