Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek normális, ha 178...

Szerintetek normális, ha 178 cm-es,68 kg-os lány vagyok? Minden nap legalább 4 órát mozgok! Másfél órát röplabdázom, napi szinten. Testnevelés óráim heti 4-szer vannak! Szerintetek érdemes ennél többet tennem?

Figyelt kérdés
2013. febr. 22. 19:15
 1/5 anonim válasza:
A legfontosabb dolog, hogy érzed magad ebben az állapotban. Én férfiként vagyok ugyanilyen méretben. Sokan mondták, hogy vékony vagyok, de en igy jól érzem magam. Pasiknál elvárás, hogy kigyurt legyen. A nőknél meg, hogy minnél vékonyabb. Ne hallgas a kívülről érkező állandó nyomásra ami arról szól, hogy minnél vékonyabb legyél. Ahogy írtad elég sokat mozogsz, tehát egészséges életet élsz. Ha jól érzed magad a bőrödben akkor légy elégedett magaddal. Férfi szemmel nézve az én izlesemnek tökéletesen megfelelsz.
2013. febr. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Miért kéne többet tenned?

Én szívesen ismerkednék ilyen lányokkal.

Ha az a bajod hogy sok a kilód akkor max az étrendeden változtathatsz.Cukor nélkül és tészta nélkül,de szerintem ilyen problémáid nincsenek.

2013. febr. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A kilók ne érdekeljenek, az számít hogy nézel ki, de ez bőven normális súly, pont ideális. Ha ennyit mozogsz, akkor meg ennek jó része valószínűleg izom is, tehát biztos csinos vagy. Viszont vigyáznod kell, hogy ha később abbahagyod az intenzív mozgást, csökkentsd a kaját is, mert különben csúnyán elhízhatsz (sajnos sok ilyen ember van, aki nagyon sokat mozog, mondjuk fiatalon versenysportol, megszokja hogy sokat ehet, és akkor is folytatja ha ez elmarad pl. mikor dolgozni kezd).
2013. febr. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat:))
2013. febr. 23. 10:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Tök normális nem kell fogynod mert ennek a nagy része izom a leírtak alapján illetve még vastagcsontú is lehetsz.
2013. febr. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!