Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Érdemes-e elvégezni a mérlegké...

Érdemes-e elvégezni a mérlegképes OKJ-és tanfolyamot, ha fogalmam sincs h ezzel akarok-e foglalkozni?

Figyelt kérdés
Elkezdtem a mérlegképes OKJ-és tanfolyamot - munka mellett - mivel családi könyvelői vállalkozásunk van, ahol később dolgozhatok, ha szeretnék. Hozzáteszem, hogy jelenleg nem igazán érzem a motivációt ez iránt.Egyébként van állásom pénzügyi területen, de ez sem motivál, és nem tudom így érdemes-e ennyi időt/pénzt tanulásra szánni. Egyébként van egyetemi diplomám, így nem vagyok annyira elveszett.Kétségeim vannak: inkább a mának éljek és keressek olyat ami érdekel (ami nem tudom h mi:)), vagy hosszútávra tervezzek, és ki tudja lehet megtetszik ez a terület?
2013. febr. 26. 12:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Nehéz kérdés, ha nem érdekel, akkor nem biztos hogy érdemes. De azért mérlegképes könyvelőivel lehet munkát találni szerintem, tehát hasznosnak hasznos. Azért ez egy elég drága tanfolyam.. Mondjuk az is egy szempont, hogy a családi vállalkozásban ne tudjanak átvágni az alkalmazottak, a betöltesz ott valamiféle vezető szerepet.


Nincs olyan terület ami érdekel, hátha megtetszik valami más amire érdemes lenne pénzt és időt áldozni.

2013. febr. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha van ami jobban tetszik és estin eltudod végezni akkor inkább abba fektessed az energiát.Ha ennek nem látod hogy haszna lessz akkor csak időpazarlás,de ha azt mondod hogy kb 1 év belefér akkor végül is miért is ne tennéd le meg hát ha a vállalkozásban ezzel tudsz segíteni néha akkor már nyertél vele,mert gondolom nem ingyé segítesz majd.Szóval érdemes lerakni,de ha találsz olyat amivel tudod hogy szívesen is csinálnád akkor az mindennél többet ér és abban jobban is tudsz szerepelni és boldogabb is leszel.

Sok sikert hozzá!

Üdv!

2013. febr. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!