Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan mondanátok el a legjobb...

Hogyan mondanátok el a legjobb barátotoknak, hogy biszexuális vagy? De közben félsz az elútasítástól és a reakciójától. Pedig tudod, mindig melletted áll? 14/L

Figyelt kérdés
2013. febr. 27. 22:01
 1/7 anonim ***** válasza:
65%

Sehogy,

14 évesen még messze nem kéne hogy nemi életed legyen.

A másik hogy a nemi életed csak rád tartozik, nem kell reklámozni.

2013. febr. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem nemi élet, hanem vonzódok mind a két nemhez. és lányt is tudok úgy szeretni mint egy fiút, és van egy olyan lány, akit mindennél jobban szeretek, és ő is szeret engem (már bizonyítottuk is, elég szépen) de valahogy az-az érzésem van, hogy a legjobb barátomnak tudnia kéne róla..:/
2013. febr. 27. 22:24
 3/7 anonim ***** válasza:

14 evesen meg nem tudhatod, meg valtozhat minden iranyba a vonzalmad.

egyebkent a legegyszerubb: filmet neztek, feljon a szituacio a kepernyon (mondjuk ket lany leszbikent szerepel)

- figyu, legjobb barat, te mar gondolkodtal azon milyen lehet a sajat nemeddel csokolozni/szexelni/elni?

- persze, tok bejon, mindig ilyeneket almodok / nem, dehogy soha, en elvbol elutasitok minden ilyesmit.

itt meg lehet nem belekezdeni, de ha belekezdesz:

- mert szerintem sanszos, hogy nalam mindket csapat jatszik.

ennyi!:)

2013. febr. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Feküdj le egy néger komával és sz*rd le a főnököd piszkálódásait.


13-as vtam...

2013. febr. 28. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ebben a korban sokan nem tudják eldönteni, hogy jobbra-e vagy balra, pár év múlva ráérsz ezen kattogni. :)
2013. febr. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm, szépen! már lassan 1 éve érzek mindkét nem felé erős vonzalmakat, és tudok szeretni úgy igazán bárkit. valahogy majd megpróbálom felhozni, de félek, hogy hülyének nézne, nekem meg hát, ez elég rosszul esne.. na de majdmeglátjuk :/ :)
2013. febr. 28. 15:31
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan elmondhatod neki.:)


Nekem az egyik barátnőm így csinálta:

ő: azt hiszem, szerelmes vagyok...

én: igen? kibe?

ő: xy-ba...

én: hm? dehát ő lány...

ő: igen, és?


Ebből elég gyorsan levágtam a dolgot, aztán csak elmosolyodtam. :)

2013. febr. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!