Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Azt mondják nyalok neki és...

Azt mondják nyalok neki és szerelmes vagyok az ofőmbe. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

persze nyíltan nem mondják de vissza hallok dolgokat.. azért mondják mert sokat segítünk egymásnak sulis dolgokban és jól megvagyunk. olyan a viszonyunk amilyen senki massal az osztályban. gondoltam rá h talán féltékenyek. de gondoljatok bele 41éves férfi én pedig 17vagyok....rosszul esik h ezt gondolják. :(

mit tehetnék h változzon a véleményük?



2013. márc. 9. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz a véleményükkel. Szerintem csak irigyek.
2013. márc. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen...persze. csak az a baj h amikor jól elnevetgélünk meg ilyenek akkor folyton érzem a hátamon a szúrós pillantásokat :(
2013. márc. 9. 21:06
 3/5 anonim válasza:
helyes a férfi?mert akkor használd ki ;P
2013. márc. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha változna is a véleményük, nem érdemelnék meg a barátságodat!
2013. márc. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát nem..viszont miért csinalják? féltékenyek? nekik is lett volna esélyük a helyemre kerülni de nem éltek vele. és én nem helyezkedek hanem úgymond baráti kapcsolatot ápolok
2013. márc. 10. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!