Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egy negatív beállítottságú...

Egy negatív beállítottságú emberből lehet pozitív, mának élő ember, ha dolgozik és változtat magán?

Figyelt kérdés
Mostanában el vagyok kenődve még a szokásosnál is jobban, hosszú történet. A lényeg hogy van egy női ismerősöm akire nagyon felnézek. Bemegy valahova és valahogy olyan jó kisugárzása van, mindenkit megmosolyogtat. Persze neki is vannak gondjai, de mindig mosolyog, vidám és tényleg a mának él. Belőlem is válhat ilyen? Van egy olyan érzésem, hogy akkor totál kifordulnék magamból, és a saját bőrömből nem tudok kibújni..

2013. márc. 9. 20:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ez valahol az élethez való hozzáállás és a környezethez való viszonyulás kérdése.


Vagy is bárki lehet ilyen aki a legrosszabb dologban is a jót látja meg.

2013. márc. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ez inkább felfogás kérdése szerintem.

Ha el vagy kenődve akkor szedd össze magad és tegyél érte hogy jobban legyél,ne vár meg a míg a sültgalamb repül a szádba!A női ismerősöddel pedig lógj egy picit többet,hátha ragad át belőle valami. :)

Majd ha eléred azt a kort amikor megtanulod hogy minden gödörből van kínkeserves kiút akkor már neked is fog menni az amit az ismerős hölgy tud.

2013. márc. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!