Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek annak érdekében,...

Mit tegyek annak érdekében, hogy belevalóbb ember legyek?

Figyelt kérdés

A napokban rájöttem és egyre inkább azt érzem, hogy egy kényes, válogatós ember vagyok.. Erre igazából nem régen egyik barátom világosított fel. Bár van, hogy néha a pillanat hevében eltúloz dolgokat, de valahol mégis igaza van.. Eddig erre sosem gondoltam volna, észre sem vettem, hogy ilyen oldalam is van. Most azt érzem, hogy egy senkiházi, gyáva, válogatós, kényes p.csa vagyok.. Az a legrosszabb, hogy eddig fel sem merült bennem ez. Hogy esetleg ilyen lennék. De rá kell, hogy döbbenjek, hogy igaz.. Beismerem, bár rossz ezt beismernem. Szeretnék ezen változtatni és megtanulni másokkal kompromisszumot kötni, nem nyavalyogni és kényeskedni.

Hogyan válhatok belevalóbb emberré?


A válaszokat előre is köszönöm!



2013. márc. 16. 16:47
 1/3 anonim válasza:
ne szomorkodj!én is ugyanebben a hibában vagyok benne, én is nagyon szeretném, ha valami változás lenne e téren, remélem a többiek adnak ötletet, hogy ez hogyan valósulhat meg!
2013. márc. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az jutott eszembe hirtelen, hogy vállalj önkéntes munkát, ahol nálad szerencsétlenebb sorsú emberekkel találkozhatsz és tehetsz értük valamit.
2013. márc. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Attól függ, hogy miben nyavalyogsz, kényeskedsz. Nem mindegy ám.
2015. okt. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!