Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lehetséges, hogy a gondolataim...

Lehetséges, hogy a gondolataim valósággá válnak?

Figyelt kérdés

Ha valamire sokat gondolok és foglalkoztat, az lassacskán megjelenik a valóságban is? Tehát elmélázgatok dolgokon persze úgy hogy napi rendszerességként van jelen a fejemben, (mintha már rég természetes lenne, hogy ez kavarog a fejemben) és ezeket egyszer csak elkezdem látni az utcán például. Elég meglepő a szituáció néha.. Magam is elcsodálkozom, hogy ez most komoly??

Tényleg ennek köszönhetően látok olyat, ami a fejemben már rég kavargott, hogy mindig gondolkozok rajta? Vagy puszta véletlen? Bár ha véletlen lenne, azt már nem hinném el ezek után.. Tényleg fura. Mintha kísértenének mindenhol a gondolataim.



2013. márc. 21. 22:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Igen a gondolatok valósággá válhatnak .

De csak akkor ha véghez is viszed amit ki gondoltál !

Ha sokat gondolkozol valamin akkor akár úgy is tehetsz érte , hogy neked fel se tűnik .

2013. márc. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen, ezt értem. De az én gondolatom olyan, hogy az kísért és nem olyan jellegű, ami megvalósítható. Mármint nem biztos, hogy akarnám, de mivel sokat gondolok rá, lehet mégis.. áá ez így bonyolult. Kicsit össze is vagyok zavarodva. Csak már beleásta a fejembe magát ez az egész és az a legbizarabb az egészben, hogy ahogy így visszaemlékszek már akkor is voltak erre a témára utaló jelek nyomokban. Mintha mindig is ott lett volna a fejemben, csak most fogtam fel mi ez.. Pedig régen nem gondolkoztam ilyeneken.

Az, hogy mi ez a téma nem igen akarom leírni, mert azt hiszem enélkül is lehet véleményt írni ehhez a jelenséghez.

2013. márc. 23. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!