Van értelme élni?

Figyelt kérdés
Ha már csak gyűlöletet érzel, semmi mást, és tudod, hogy soha nem fogod elérni amit elszeretnél érni, és nincs erőd ahhoz, hogy megvalósítsd amit megszeretnél, mert annyira szánalmas vagy, és szerencsétlen, és semmi örömöd nincs az életben, és állandó lelkiismeret gyötör, és utálod magad, és semminek nem tudsz már örülni, és képtelen vagy elhinni magadról, hogy bármit is elérhetsz, és bármi is sikerülhet van értelme ? !

2013. márc. 22. 18:06
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Szerintem te magányos vagy.
2013. márc. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:

Van. Az értelme pedig az hogy ezen változtass amennyit csak tudsz életed végéig.


Nem elhinni kell hanem csinálni.

2013. márc. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Magányos is vagyok, de ezt nem írtam le igen... Szerintem pedig nincs értelme. Úgysem érem el amit akarok, mert úgyis feladom... úgyis erősebb mindenki mint én lelkileg...
2013. márc. 22. 18:20
 4/29 anonim ***** válasza:
Legyenek céljaid , ez nagyon fontos.
2013. márc. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Hiába vannak céljaim, ha tudom, hogy elérhetetlenek számomra...
2013. márc. 23. 09:09
 6/29 anonim ***** válasza:
Attól, hogy most nem tudod elérni a céljaid , később még sikerülhet.
2013. márc. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Kétlem... Nem vagyok képes elérni azt, amit elszeretnék !
2013. márc. 23. 17:29
 8/29 anonim ***** válasza:
Nem olvasom el a kifejtésed, de alapjába véve semmilyen életformának nincs értelme élni a bioszférában.
2013. márc. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Pedig a kifogás keresésében elég nagy profizmusra tettél szert eddig. Ennyi energiát fektetnél bármibe mint ebbe, már rég sikerült volna elérned jó pár dolgot.
2013. márc. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Olyan céljaim vannak, hogy nem tudom elérni őket, mert túl sok kitartás kellene hozzá, én pedig tudom, hogy úgyis feladom, max 3-4 hétig vagyok képes kitartóan tenni valamiért...
2013. márc. 24. 10:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!