Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez depresszió lehet? És ha az...

Ez depresszió lehet? És ha az akkor enyhe közepes vagy súlyos?

Figyelt kérdés
Sokszor rossz kedvem van ok nélkül,nincs lelkierőm,de néha meg kicsattanóan jó a kedvem.Forduljak szakemberhez vagy ez normális?
2009. szept. 17. 15:04
 1/5 anonim válasza:

Előszöris ne aggódj, ez nem egyedi. Szakmámból kifolyólag tudom. A depresszió így nem mutatkozik, a leírásod alapján nem ismerek rá, de ha te magad szükségét érzed egy pszichológus sokat segíthet. Egy terápia csodákat tud művelni, ha Te is úgy akarod.

Sok szerencsét, remélem sikerül megoldást találnod.

2009. szept. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Munkaterápia, na az segít.
2009. szept. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sredülsz? Babát vársz? Szerelmes vagy? Ezekben a helyzetekben gyakori.
2009. szept. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
17 vagyok szerelmes vagyok és az utolsó is igaz. De már 2-3 éve így van ez.Kezd aggasztani.
2009. szept. 19. 20:15
 5/5 anonim ***** válasza:

00:8as vagyok. Egyszer csak lemegy az érettségi, a hormonális változások és nem leszel ennyire összezavarodva. Ugyanígy voltam 11-től 19-ig. Aztán a babavárás alatt visszatértek a hangulatingások, az is a hormon miatt.

Szerintem tök normális. Ha a sulit, vagy a barátságaidat, vagy az életviteledet befolyásolja, azaz valami nem működik jól emiatt, akkor van 1 kis gond. De az első mindenképp az, hogy erőt vegyél magadon.

2009. szept. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!