Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mért van az, hogyha elérek...

Mért van az, hogyha elérek egy kitűzött célt (kisebb-nagyobb álmok, tervek stb), máris hiányérzetem van és nem tudok úgy örülni, mint ahogy azt elképzeltem?

Figyelt kérdés
Sokszor tapasztaltam ezt, és szánalmasnak érzem magam, hogy amikor ott állok és minden jó, nekem mégis bajom van. Másra figyelek, elégedetlen vagyok és fel sem fogom, hogy egy régóta megálmodott pillanatot élek meg. Holott magamban folyton hajtogatom, hogy ez az, itt a pillanat, akkor mi a baj? Már nem tűnik olyan nagy dolognak.. Tapasztalt már valaki ilyesmit? Mért van ez?

2013. márc. 27. 19:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyugalom, szinte az összes ember így van ezzel.
2013. márc. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De mért van ez? Én őszintén szeretnék örülni mindennek, amit elérek. Mégis nyomasztó az egész és úgy emlékezem vissza, hogy annyira nem is volt jó...
2013. márc. 27. 19:40
 3/3 diogenes válasza:
közgaz:a szükséglet kielégitése után ujabb szükséglet kielégitésére irányulo vágy keletkezik. ez mozgatja a gazdaságot. mindenben igy van normális.
2013. ápr. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!