Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Túl jutok ezen a perióduson...

Túl jutok ezen a perióduson valaha? Vagy tényleg ennyire szerencsétlen lennék?

Figyelt kérdés
Lassan egy éve, hogy munkanélküli vagyok. 2 hatalmas lehetőséget is leba*tam... Egyik egy állás, a másik egy tovább tanulási lehetőség. Mindkettőn a teszten buktam el. Pedig nem voltak nehezek, csak rápánikoltam, kapkodtam.. Nem tartom(legalább is eddig) magam butának. Mindig sikerült összehozni azokat a dolgokat, amiket elterveztem. Egy éve meg ez megy. Már nem merek belefogni semmibe, mert előre rettegek a bukástól. Lehetséges, hogy ez csak egy rossz időszak, és vége lesz egyszer? Volt már valaki hasonló helyzetben? Mit tegyek, hogy mihamarabb véget vessek ennek a szerencsétlen időszakomnak? Mert már kezdem gyűlölni magam...
2013. márc. 29. 14:33
 1/4 A kérdező kommentje:
22/L
2013. márc. 29. 14:34
 2/4 A kérdező kommentje:
*elba*tam
2013. márc. 29. 14:43
 3/4 tetris ***** válasza:

Ne keseregj a múlton. Ami lehetőség elment, az elment. Talán még jobban is jártál így. Gondold azt, hogy az isteni gondviselés mentett meg attól az állástól, és tanulási lehetőségtől. Mostantól minden jobb lesz. A legfontosabb, hogy a görcsösségből engedj egy kicsit.

Egyébként meg sok mindenki van úgy, hogy stresszhelyzetben leblokkol. Az ember már csak ilyen. Ettől te még nem vagy rosszabb senkinél sem. Majd legközelebb sikerül!!!!

Sokan vannak úgy, mint te, hogy egy ideje nem találnak állást. Mi lenne, ha addig, amíg nem találsz kedvedre valót, addig is elvállalnál valami átmeneti melőt. Például szórólapozás, relkámújság kihordás, meki meló, ilyesmit? Csak azért, hogy ne érezd magad értéktelennek. Közben meg kereshetnéd az igazán neked való munkát.

2013. márc. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hmmm, köszönöm a válaszod, ez most igazán jól esett!

Sok igazság van benne... Lehet tényleg a sors akarata volt, hogy azok nem sikerültek, mert valami különlegesebb és jobb vár rám.. Talán. Átmenetileg jó ezzel nyugtatni magam. Megpróbálok nem gondolni a múltra, csak a jövőbe nézek.


Még egyszer köszönöm!:)

2013. márc. 29. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!