Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek lehetek valaha...

Szerintetek lehetek valaha boldog ebben az életben?

Figyelt kérdés

kényszeres gondolatok kínoznak

antiszociális vagyok

szociális fóbiás vagyok

mániákus depressziós

dadogok

szorongok állandóan

önbizalom nulla

Nem tudom hogy miért éljek, csak az öngyilkosság az egyetlen kiút.

Mintha el lennék átkozva.


2013. márc. 29. 18:13
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/93 A kérdező kommentje:
barátnőm nem volt még soha, ronda vagyok. 21/F
2013. márc. 29. 18:13
 2/93 anonim ***** válasza:

Menj el pszichológushoz.

Mi írhatunk itt bármit ha nem fogod alkalmazni. Ezt egy pszichológussal jobb lenne megbeszélned.

Miért és mitől szorongsz? Mániákus depressziónak is oka van. Mióta érzed így? Szerinted mitől alakulhatott ki ez a sok minden?

Nem kell rá itt válaszolnod,elég ha magadban elkezdesz gondolkodni, hogy mitől alakulhatott ki. És ha meg van a gyökere akkor lassan változtatni kezdesz rajta.

Egy jó tanács: a pszichológus ha gyógyszert írna fel, eszedbe ne jusson beszedni, hosszabb távon az még rosszabb hatást fejtene ki hiába mondaná az ellenkezőjét.Többet ártanak ezek a gyógyszereket, mint használnak. Ez így van. Főleg az antidepresszánsokkal van így. De neten utánanézhetsz.

2013. márc. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/93 A kérdező kommentje:

Minden a dadogás miatt van, meg azért is mert soha nem tudtam magamat adni, ezért mindenhonnan kiközösítettek.

Már kiskorom óta ilyen vagyok, iskolában mindenki némának hívott mert soha nem beszéltem soha senkivel. Szünetekben csak álltam a fallnál mindig, közben mindenki viccelődött rajtam.

2013. márc. 29. 18:37
 4/93 anonim ***** válasza:

Nem vagy elátkozva. De ezeket te okoztad magadnak, ill. ha konkrétan történt veled valami akkor amiatt lettél ilyen.

Viszont változtatni kell magadon ezt te is beláthatod.

ha nem akkor nem. te tudod.


"Szerintetek lehetek valaha boldog ebben az életben"

_ Csak is Tőled függ, és ahogyan hozzá állsz a dolgokhoz.

Nagyobb részben azért mindenki a maga sorsának a kovácsa. Néha beleszól az élet, a sors, de ki mondta, hogy mindennek életünk végéig olyan jónak kell lennie? Az élet ebből áll. Hibák elkövetése, rossz tapasztalatok nélkül hogyan tud egy ember fejlődni? Meg kell tapasztalni az élet árnyékos oldalát is, ahhoz ,hogy lásd van ettől sokkal jobb, és hogy másképp kezdj el gondolkodni. Mondjuk pozitívabban.

Sötétség nélkül nincsen fény- eleinte ha az ember a sötétben van állandóan,hosszú ideig, egy idő után megfogja látni a fényt, de csak is akkor ha Te azt akarod.Minden attól függ Te hogyan állsz hozzá mindenhez.

2013. márc. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/93 anonim ***** válasza:
merre felé laksz?
2013. márc. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/93 A kérdező kommentje:
nem tudok változni nem ez 100000 %
2013. márc. 29. 18:38
 7/93 A kérdező kommentje:

nem tudok változni nem ez 100000 %

nem is értem miért tettem fel a kérdést

2013. márc. 29. 18:38
 8/93 A kérdező kommentje:

nem akarok senkivel se ismerkdeni barátkozni.

Azért mondtam hogy mintha el lennék átkozva mert már kis korom óta ilyen vagyok

2013. márc. 29. 18:39
 9/93 A kérdező kommentje:
szerintem minden lelki betegség igaz rám.
2013. márc. 29. 18:40
 10/93 A kérdező kommentje:
orvosnál nem voltam még soha, mert nem akarok senkivel bsezélgetni, csak meghallni
2013. márc. 29. 18:41
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!