Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek ha így viselkednek?

Mit tegyek ha így viselkednek?

Figyelt kérdés
Én szedem az osztálypénzt mert megbíznak bennem és minden ilyet én intézek. De most szeptemberben jött egy csaj és Ő elkezdett pampogni h biztos beleköltök meg h ofővel felezünk stb....mit lehet ilyenkor csinálni?

2013. márc. 30. 12:46
 1/8 anonim válasza:

Mond ezt: én csak segítesz, nem tennék ilyet, viszont elég szomorú, hogy a te ilyen önző, gonosz dolgokra gondolsz, ráadásul rá fogod a másik emberre.

Ennyi. Nyugodtan. szépen, ezek után engedd el a füled mellett, ezzel felidegesíted és abbahagyja. :)

2013. márc. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

köszi megpróbálom! :)

csak em jó mikor az egész osztály bízik benned és van egy hülye aki beszól egy ilyet nem is egyszer...mert eddig nem volt velem semmi ilyen gond. ^^

2013. márc. 30. 13:22
 3/8 anonim ***** válasza:
mivel eddig sem volt semmi gond veled, épp ezért nem is fog senki figyelni erre az uj osztálytársra. Te epdig ne törödj vele, egyik füleden be másikon ki.
2013. márc. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

igyekszem csak rosszul esik :(

ofőmet is azt mondta h büszke rám! :))

nem akarok hisztizni csak rossz :/

2013. márc. 30. 16:27
 5/8 anonim ***** válasza:
Gondolom még nagyon fiatalka vagy ha ez ennyire megvisel. Az életben vannak olyan dolgok amik rosszul esnek az embernek, ez van, de nem szabad az ilyen apróságokon rágódni. Ne törödj az irigy buta emberekkel, sajnos sok van belőlük.
2013. márc. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
17nagyon fiatal? :) engem minden ennyire megvisel :$ :D
2013. márc. 30. 17:34
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát 17 évesen már nem vagy annyira fiatal. A leirtak alapján 11-12-nek hittelek. Próbálj meg erősödni különben még sok scalódás és boldogtalanság ér ha mindent ennyire magadra veszel.
2013. márc. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

rajta vagyok :)

igazából az is benne van h azt mondják nyalok ofőmnek :/

2013. márc. 30. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!