Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van Baján pszhihlogus? Ha...

Van Baján pszhihlogus? Ha igen mennyiért? És hogyan történne egy ilyen beszélgetés? 14 éves vagyok

Figyelt kérdés
2013. ápr. 1. 22:49
 1/5 anonim ***** válasza:

a sulidban biztos van! beszélj az osztályfőnököddel és ő majd eligazít!


ingyenes.


elmondod a bajod, ő meg kérdezget... csináltat tesztet, akármi, nem tudom...

2013. ápr. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
gondolom pszichológusra gondoltál! a diszlexiát is kérdezd meg!
2013. ápr. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is nagy nyelvtannáci vagyok, de ebbe most aztán felesleges volt belekötni, ugyanis sok felnőtt se tudja leírni, hogy pszichológus, nem hogy még egy gyerek.
2013. ápr. 2. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az eléggé gáz, ha valaki felnőtt létére még ennyire sem tud helyesen írni... :/ Ő legalább most megtanulja! :)


Kár volt írnod!

2013. ápr. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A pszichológusok általában elvégeznek veled pár tesztet, amivel rálátást kapnak a gondolkozásmódodra és a személyiségedre. Ezek többnyire rajzolásos feladatok, vagy a fantáziád indítják be képekkel. Utána elmondhatod miért vagy ott, ő kérdezgetni fog, te pedig válaszolsz. Ha jól csinálja, hamar feloldódsz és már magadtól is el tudod mesélni a problémáid. Kérheted a tanácsát, rá fog vezetni az önmegismerés és a problémáid megoldásának az útjára.
2013. ápr. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!