Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Munkanélküliek mit csináltok...

Munkanélküliek mit csináltok otthon? Én már lassan megbolondulok.

Figyelt kérdés

1,5 éve nincs munkám, pályakezdő vagyok érettségim van meg 1 OKJ-m és nem találok semmit. Munkaügyi központba voltam többször is tanfolyam vagy bármi más lehetőség miatt de mindig elküldtek, hogy nincs semmi.

Itthon a szüleim mindent megcsinálnak, hiába mondom nekik, hogy majd én, semmit nem hagynak, maximum a szobámat takaríthatom, de hát azt se lehet minden nap órákon át. Amúgy se jó a kapcsolatom velük, csak élünk egymás mellett. Elmenni nem nagyon tudok sehova mivel az a kis pénzem amim van az mind elmegy amikor el kell mennem interjúra vagy ilyesmi. Már barátaim sincsenek, sokszor úgy érzem felkelni sem érdemes, minek ha úgyis otthon rohadok egész nap. Kezdem elhagyni magam, úgy érzem lassan belebolondulok ebbe a helyzetbe. Nem tesz jót nekem sem ez a munkanélküliség, sem ez az egyedüllét, nekem fontos az, hogy legyen ami(aki!) motiváljon, akiről tudom, h érdekli, hogy mi van velem. De sajnos már nincs senki :(


2013. ápr. 10. 19:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Tanulj nyelvet, keress munkát, chatelj, játsz online nyereményjátékon, blogolj, olvass, vaterázz....
2013. ápr. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 dani900 ***** válasza:

Dolgozok, maszekolok, állatot tartok(haszonállat), és tanulok.

Mindezt magamtól, hogy előrébb lépjek, a szüleim nem tudtak, és most sem segítenek, amim van, nagyrészt magamnak köszönhetem, és sok munka van benne, és teszek most is érte hogy még tovább fejlődjek, nem csak anyagi téren.

Szóval, lehetetlen nincs csak tehetetlen.


Ha vidéki vagy tarts állatot, add el, termelj tojást, kapálj, vágj fát, szerelj biciklit, stb.

Városban van alkalmi munka, tanulj más szakmát, szórólapozz, meg még ezer dolog, amiből ha meg nem is fogsz gazdagodni, de tudsz talán lépni valamerre.

2013. ápr. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!