Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek érdemes megpróbálni?

Szerintetek érdemes megpróbálni?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő: engem(16f) már nagyon idegesít egy osztálytársam (szintén 16f). Szívesen leverném a fejét, mivel már kb. fél éve boxolok, és viszonylag jól megy. A gond csak az, hogy az illető nálam nagyobb és erősebb (de nem olyan nagyon, a fizikumom nekem is jó). Évek óta jár vívni. Úgy érzem, le tudnám verni a fejét, mivel lassabb nálam, és könnyen elborul az agya, ilyenkor csak megy mint a vadmarha. Viszont amikor arra kerülne a sor, elhagy a bátorságom/önbizalmam. Hogy lehetne ezt kiküszöbölni?
2009. szept. 22. 20:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Na, végre egy olyan kérdés ami nem arról szól, hogy 'hogy mondjam el neki, hogy szeretem'.


Először is ne iskolában rendezd le a dolgokat, mert akkor búcsút mondhatsz a tanulmányaidnak. Csak simán mondd neki, hogy játsszuk le a dolgokat 1 vs. 1-ben. Aztán a biztonság kedvéért hívj pár havert, akik csak szemlélői lesznek a fájtingnak, na meg persze mondd nekik, hogy ha úgy hozza a sors, akkor jöjjenek segíteni lebontani azt a behemót állatot.


Meg fog nőni az önbizalmad, ha tudod, hogy bármi van ott vannak mögötted a spanok és elintézik azt a böszme vadbarmot. ;-D


Sok sikert.

2009. szept. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!