Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tudnék csinálni hogy ne...

Wifiske kérdése:

Mit tudnék csinálni hogy ne sírjak mindenen?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy mindenen sírok,ha valaki bánt ha rosszul szólnak is hozzám. Egy 8. osztályos gyerek pedig nem szokott sírni, ha lecseszik valamiért szerintem. Ezt szeretném megoldani.
2013. ápr. 12. 18:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy túl sok benned a felgyülemlett feszültség. Felteszem továbbtanulás előtt állsz, szeretnéd, ha felvennének, esetleg egyéb stresszfaktorok is vannak az életedben. Járj el kikapcsolódni, sportolni, vezesd le valahogy ezt a feszültséget.
2013. ápr. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi de ez már kiskoromtól kezdve így van
2013. ápr. 12. 20:43
 3/8 A kérdező kommentje:
járok sportolni, kikapcsolódni is
2013. ápr. 12. 20:44
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor keresd meg a kiváltó okot, és próbáld meg megszüntetni. Miért vagy feszült? Rossz emlékeid vannak gyerekkorodból? Az is segíthet, ha kibeszéled magadból a bajaidat. Egy barátnak, vagy akár szakembernek (pszichológusnak).
2013. ápr. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
Ha érzed, hogy jön a sírás kezdj el hasból lélegezni:- arra figyelj, hogy ne a mellkasod hanem a hasad emelkedjen. Akkor jó ha úgy érzed a gyomrodba préseled a levegőt. Én stressz helyzetben bőgöm el magam, legyen az akármi. 19 vagyok most fogok érettségízni ideges vagyok, nemrég majdnem azon bőgtem el magam, hogy lejárt a bérletem és elapott az ellenőr. Nekem ez a gyakorlat segített igy most már nem bőgök csak a hangom remeg. Ezt a gyakorlatot az egyik tanárom javasolta nekem, és mióta csinálom könnyebb legyőzni a "síróingert" :) Remélem tudtam segíteni!
2013. ápr. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, hogy mindenen tudok sírni, főleg ha az osztálytársak piszkálnak. Régebben még érzékenyebb voltam, de azért most már javult a helyzet. Én is megpróbálom amit az előző válaszoló írt! :)
2013. ápr. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Fogd vissza a hisztis éned
2013. ápr. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, megpróbálom azt a módszert
2013. ápr. 20. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!