Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem tudom, mit csináljak? 2...

Nem tudom, mit csináljak? 2 fontos kérdés lejjebb

Figyelt kérdés

13 éves fiú vagyok Budapesten, kissé kocka, sokan mondják hogy okos vagyok (meg is látszik bizonyítványomon), szeretek bringázni, nagy visszhangja van, hogy jó a humorom, van rajtam 3-4 kiló de az egy hét mire lemegy nagyjából. Szóval:

Nem mondanám, hogy rossz p, de egy kissé bizonytalan vagyok és tudom hogy pár csajnak bejövök, csak kár hogy egy részüknek nem tudom mit éreznek irántam, HOGY TUDNÁM EZT KIDERÍTENI ANÉLKÜL, HOGY CIKI LENNE MÁSOK ELŐTT. (osztálytársak)


Másik kérdés: Sok évfolyam társam (fiúk eugyebár) már elvesztették a szüzességüket, be is rúgtak már és páran rendszeresen cigiznek is. Nekem ezzel ellentétben jóformán barátnőm nem volt, egyszerűen nem jött össze, alkoholt már ittam, de részeg még nem voltam és cigit egy slukkot se szívtam még. MIT CSINÁLJAK? IGYAK, DOHÁNYOZZAK ÉS KEZDJEK EL NAGY ARCCAL CSAJOZNI?



2013. ápr. 14. 13:17
 1/7 anonim ***** válasza:
MIT CSINÁLJAK? IGYAK, DOHÁNYOZZAK ÉS KEZDJEK EL NAGY ARCCAL CSAJOZNI? <--- Ettől nem leszel menő,se a lányok szemében,főleg nem a szüleid szemében.Inkább tanulj normálisan-szorgalmasan és az majd meghozza gyümölcsét.
2013. ápr. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

13 éves vagy! Igen, elhiszem, hogy tetszel pár lánynak, de ebben a korban még a fiúk sem nagyon mernek vagy akarnak kezdeményezni, így a csajok pláne nem. Ha beszélgetsz a lányokkal, akkor az apróbb jelekből tudni fogod, hogy nem közömbösek irántad. Ilyen például az, hogy keresi a társaságod, törődik veled, érdeklődik irántad, gyakran visszakérdez, ha észreveszi, hogy nézed, gyorsan elfordítja a fejét, elpirul. Egyébként azt olvastam, hogy egy társaságban arra figyelünk, aki felé a lábfejünket fordítjuk, de a neten még sok ilyen testjel megfejtése szerepel. ^^


A szüzesség elvesztése - nem tudom, nálatok fiúknál hogy van, de sokkal jobban fog esni, ha vonzódsz a lány felé, akivel elveszíted, kívánod őt és szinte beleremegsz már abba is, ha elképzeled fehérneműben. Ne azért akarj szexelni, hogy elmondhasd magadról, hogy már nem vagy szűz.


Be is rúgtak páran - 13 évesen még ne rúgj be! 2 év múlva talán már elfogadható, de akkor sem minden hétvégén, hanem csak néha, egy-egy alkalommal. A pia károsítja a májat és az agyat, ja meg az izmok épülésére is rossz hatással van.


Rendszeresen cigiznek is - Mi értelme van? Büdös, tele van méreganyagokkal, és ahogy látom, nem is azért akarod kipróbálni, mert annyira vágysz rá, hogy cigi legyen a szádban, hanem mert most a kicsik körében az a menő.

Költsd értelmesebb dologra a pénzt! (sose értettem, valaki miért költ vagyonokat méregre)

[link] <- figyelmedbe ajánlom ezt a képet.

Ha nem cigis lánynál próbálkozol, ő nagyon meg fogja érezni, és lehet, hogy a csókot se fogja érezni, mert büdössé és keserűvé teszi a szádat. (meg a spermát is, ha már szexelni is akarsz ugyebár...)


Majd 22 évesen panaszkodj arra, hogy még nem volt barátnőd. Mint már írtam, ebben a korban még csak kerülgetik egymást az emberek, perverzek, a kisfiúk fogdossák a lányokat... 15-16 évesen születnek inkább a kapcsolatok, meg afölött. Ha valaki viszont tényleg megtetszik, akkor keresd, kezdjetek el ismerkedni, és akkor lehet neki is megtetszel(ha addig pl. nem vett észre), majd egymásba szerettek. :)


Ha nagy arccal csajozol, és majomkodsz, azzal csak azt fogod elérni, hogy később az értékes lányok kerülni fognak, mert nem akarnak egy lenni a sok ostoba rib*nc közül, akik kóláért tárták szét neked a lábaikat, és félnek, hogy még kapcsolatban is nőcsábászként viselkedsz...


Inkább add önmagad, és sokkal jobb lesz, hidd el!

Egyéniségnek születtél, ne olcsó másolatként akarj meghalni...


17/L

2013. ápr. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Tanulni nem igazán tanulok, inkább figyelek órán és Tudok. (páran irigyelnek érte ^.^)


Van egy lány aki nagyon tetszik, szerintem passzolnánk (érdeklődési kör, etc.). Csak hát van pasija, már vagy 5 hónapja és inkább várok amíg szakítanak, ne rondítsak én bele semmibe :(

2013. ápr. 14. 20:54
 4/7 anonim ***** válasza:

2. vagyok. Igen, pont így vagyok én is a "tanulással."

Szerintem is várd meg amúgy, amíg szétmennek :D

2013. ápr. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Istenem! Ha tudnád, hány egykori ált. iskolás osztálytársam van, akik elkezdtek anno igen fiatalon nagy arccal cigizni, inni, csajozni/pasizni. Aztán nézd meg, mi lett a nagy többségükből 40 éves korukra: lerobbant, koruknál idősebbeknek néző, elb... életű emberek. Csak szánni tudom, amikor rájuk nézek.

És ne hidd, hogy ez csak az én szubjektív meglátásom. Ezt ők maguk sírták el nekem. Meg hogy mennyire irigyelnek, mert én inkább tanultam, meg komoly maradtam. Pedig az én életemből sem maradtak ki a bulik. De főiskolásként/egyetemistaként felnőtt fejjel már jobban tudtam, hogy merről hány méter, inkább melyik társasághoz éri meg tartozni.

2013. ápr. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

szia! szerintem egy lánynál sok egyértelmű jel van hogy tetszel-e neki(amiket a 2-es leírt). hogy ne legyen ciki semmiképp se a baránői előttt hívd randira!!! ami az ivást, dohányzást és nagy arccal csajozást illeti én személy szerint undorodom ezektől a pasiktól! nem kell 13/14 éves elveszteni a szüzességünket vagy a kórházban kikötni mert annyit ittunk! lehet hogy ez most menő de ha belegondolunk ezek a fiúk 20 évesen úgy fognak kinézni mint legalább egy 40-50 éves ráadásul munkájuk se lesz mert ahelyett hogy tanultak volna inkább ittak! figyelj szerintem ha maradsz olyan amilyen vagy előbb találsz egy normális lányt mint hogy ilyenné válj és sorra járj a nagyobbnál nagyobb rib*ncokkal!!!

Ne váltooz meg!

14/L

2013. ápr. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Idő közben egész jóba lettünk, de a gond, hogy csak barátként tekint rám... :/
2013. ápr. 22. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!