Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Éreztétek már úgy hogy az...

Éreztétek már úgy hogy az univerzum és Isten meg olyan emberek akiket szeretsz ellened játszanak, hogy mindenki összejátszik ellened, és bárhogy próbálsz kijutni nem tudsz?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 14. 13:40
 1/5 anonim ***** válasza:
“Nincs semmi, ami oly mértékben pusztítaná a testet, mint az aggodalom, és ha valaki hisz Istenben, akkor szégyellheti magát, ha bármi miatt aggodalmaskodik.” -Mahatma Gandhi
2013. ápr. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nagyon jó mondás és nagyon igaz köszi,de én azt kérdeztem hogy valaki volt e ilyenben már...és a hitben élők is emberek és aggódhatnak ,nyugtalankodhatnak időszakosan nem gépek!
2013. ápr. 14. 16:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Én erre akartam rámutatni,hogy ebben a felfogásban van a probléma.Szarban voltam,hittem hogy isten megsegyt,és megsegítet.
2013. ápr. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
én nem írtam hogy reménytelen volnék semmit nem írtam még a felfogásomból sem tudom hogy következtetsz maximálisan egyetértek veled ebben,én csak kérdeztem érezte már így valaki? Amúgy nem minden oldódik meg vagy nem mindenben van segítség max tovább lépés van!!
2013. ápr. 14. 17:42
 5/5 A kérdező kommentje:
nem hinném hogy az időszakos csüggedés és aggodalom miatt szégyelnem kéne magam... és szerintem senkinek... ahogy az idézetedben ..bizonyára ezt egy nagyon erős érzelmi ember írhatta aki nem volt bizonytalan helyzetben ... ...sokszor van az ember életében néha nem csak időszakosan amikor elveszti mindenben és mindenkiben a hitét és minden zavaros lesz ettől nem lesznek az emberek Isten tagadóak...nem tudom mire akartál ezzel célozni!
2013. ápr. 14. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!