Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Normális ha el fog egyfajta...

Normális ha el fog egyfajta szorongás ha tudom hogy vár rám a közeljövőben valami amitől félek, de olyan szinten hogy éjjel sem tudok nyugodtan aludni, meg nappal is gyomoridegem van miatta?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 23. 10:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem ! Nem kell félned a jövőtől ! Tegyél azért hogy jó legyen és sose rettegj a holnaptól : ) . Én is félek mi lesz a jövőben , de teszek azért hogy csak jó legyen .
2013. ápr. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Igaza van az előttem szólnak, nem kell félni. Ha van egy szakma, vagy bármi amit hajlandó vagy megtenni biztosan meg fogsz élni. Fiatalon vallás után gyerekkel albérletbe kellett látnom. Találtam egy társat, összeházasodtunk mert úgy szerettük egymást hogy nem gondoltunk arra hogy nem jön be. Így kölcsönnel lakást vettünk. Igaz ő tulorázott ha lehetett,én is vállaltam otthon végezhető munkát kb.17 évig így ment de nem szűkölködtünk sosem . Ez most is így van, ha nem vagy lusta dolgozni mindened meglesz ami szükséges. Ja és nem fohányoztunk sosem, és szeszes ital és üdítő is csak akkor volt ha vendéget vártunk. A mai napig boldogok vagyunk. Te is az lehetsz ha hiszel magadban és a szerelmedben ha lesz. Csak közös erővel könnyebb az élet és sok türelemmel a másik iránt,mert hiba nélkül nincs ember. Sok sikert kívánok.
dec. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!