Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Bejönnek az idősebbek vagy...

Bejönnek az idősebbek vagy inkább a fiatalabbak tetszenek? Melyik korosztály tetszik a leginkább?

Figyelt kérdés
Kort, nemet írjatok!
2009. szept. 27. 11:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Én az idősebb férfiakat szeretem, 45 éves korig, aki számomra jól is néz ki, az nagyon jó. :)

Mostani párom 26 éves, 22 volt, mikor összejöttünk.


20/N

2009. szept. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%

Nekem a saját korosztályom jön be vagy a néhány évvel fiatalabbak, valahogy nem szeretem hogy minden idősebb pasinak csak a dugáson jár az esze(mondjuk már sajnos nem csak az idősebbeknek hanem a velem azonos korosztálynak is, meg a fiatalabbnak is) Lényeg a lényeg, 19 éves vagyok de max egy 20 éves sráccal tudnám magam elképzelni annál csak fiatalabb jöhet (min 16).

És nem azért mert nem vagyok elég érett egy idősebb pasihoz, mert ismerek több olyan 15-17 éves fiút akik hihetetlenül éretten gondolkoznak, míg vannak olyan 20-22 évesek akik szellemileg elbújhatnak a 16 évesek mögött...

2009. szept. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a nagyobb csajokat szeretem:D én 19éves vagyok, az exbarátnőm 23 volt, a mostani 20:D persze a mostaninak esze semmi nincs az exemhez képest. Tényleg nulla.
2009. szept. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem a tőlem pár évvel idősebbek jönnek be.
2012. júl. 16. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

az én korosztályomban a srácok többsége elég punnyadt, dedós, vagy el akarja játszani a nagyfiút. egyébként a 20-30év közötti fiúk tetszenek, mert ált. gondolkodásban sem olyan éretlenek, mint pl. az évfolyamtársaim, akik nem hosszútávra terveznek kapcsolatot, hanem kb. azon versengenek, ki tud nagyobb krvát fölszedni. a barátom fél évvel idősebb, de ő ilyen dolgokban normális, persze rengeteg gyerekes hülyesége van, pl. mindig hagyni kell, hogy nyerjen. :D vagy ez már a férfi kibontakozása?? :P


17/L

2012. szept. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az idõsebbek tetszenek,a velem egykorúak még egy 10 éves szintjén vannak.://

Én 15 vagyok és hát igen a 25-40-esek jönnek be.De komoly kapcsolatot nem tudnék kezdeni velük és õk sem velem.Azért jó álmodozni..:D

2014. jan. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!