Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ti nem féltek a magyar érettsé...

Ti nem féltek a magyar érettségitől, ahol kötelező 3 oldalt írni?

Figyelt kérdés

mindig sok idő kellett mire megírtam másfél oldalt is pl egy érvelésből.. a tanár mondta is, hogy milyen filozofikus gondolataim vannak, de ennek az az ára, hogy sok idő és nem írom meg 3 óra alatt


most mi lesz ? :D



2013. máj. 4. 11:57
 1/9 anonim ***** válasza:

Rizsázz amit csak tudsz. Persze ne hülyeségeket mert ha csak hülyeségekkel töltöd ki akkor is pontlevonás jár. Tudom ajánlani hogy húzd szét jól, írj nagy betűkkel így is kitöltöd. Írj jó hosszú, kerek, összetett mondatokat. Ameddig a téma megengedi el is kanyarodhatsz egy kicsit más irányba.

Én ezeket tudom ajánlani :) nekem bejött. Pont 3 oldalt sikerült írnom.

2013. máj. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én nem féltem, mert felkészültem rá! :)
2013. máj. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

próbálok rizsázni majd, de nem szokott menni, és nemtom hogy majd menni fog e ott, mindenki azt hajtogatja hogy hú milyen könnyűű.. csak remélek


2. és te mit készültél?

2013. máj. 4. 16:46
 4/9 anonim ***** válasza:
Utólag mindenki azt mondja hogy könnyű :) Bár én nem. Sok mindentől függ. Pl nekünk tavaly olyan témánk volt hogy kb 80szor olvastam el mire felfogtam. Nem lesz könnyű egyik sem de oda kell figyelni megérteni mi a feladat és legjobb tudásod szerint elvégezni. Ennyi. Ennél többet nem nagyon tehetsz :)
2013. máj. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Ismerős a helyzet..

Én csak azt nem értem, hogy mi is az a 3 oldal. Ha nincs meg sorra pontosan annyi, az már kevés? Mert nálunk pl. a másfél oldalas esszé tökéletes volt, amikor 2 oldalasat kellett írni. És ha 2 és 3/4 oldalt teleírok, akkor végül is már a 3. oldalnál tartok.. Vagy az még a "kirívóan rövid" kategóriába tartozik, ami meg minimum minusz 10 pont?

2013. máj. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

különtanárt hívtunk (egy végzős egyetemista srác, aki vállalt korrepetálást magyarból), aki segített felkészülni... :Đ

heti 1-2 óra, azt már nem tudom, hogy mennyi volt

2013. máj. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ja, 2-es vagyok
2013. máj. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
most néztem 500-1500 szó közöt kell lenni az a cél a 3-8 oldal csak zárójeles..remélem nem lesz cink:D
2013. máj. 5. 10:44
 9/9 Tamás01134 válasza:
Én is "fosok" tőle de a lényeg hogy megértsd miről kell írni és érvelni. Ha tudod hogy miről is van szó akkor nem lesz nehéz megírni :D Remélem jó lesz a téma! :D
2013. máj. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!