Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » MIt tehetnék hogy ne szorongja...

MIt tehetnék hogy ne szorongjak? 15/F

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy szeptembertől megyek gimibe és elégéé szorongó stresszelós tipus vagyok, alacsony az önbizalmam .Pedig már mondták hogy jól nézek ki meg vicces vagy de még is félek az új környezettől

2013. máj. 4. 12:15
 1/7 anonim válasza:
Én idén kezdtem a gimit, és nekem is nagyon sok félelmem volt ezzel kapcsolatban :) Vannak jó sztoriaim erről ha érdekel írj, lehet hogy megfognak nyugtatni. 15L
2013. máj. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Engedd meg magadnak, hogy szorongjal, ne harcolj vele, hanem eld at totalisan. Ne tartsd vissza, mert ezzel csak erosited, mivel az ellenerovel taplalod a szorongas energiajat... Meglatod, magatol elmulik.

Ez egy ilyen technika, nem kamu, komolyan mondom.

2013. máj. 5. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Amikor szorongunk, altalaban egy jovoben elkovetkezo esemenyre gondolunk: mi lesz ha...ez meg, az tortenik majd...?

Utolag persze kiderul, hogy minden maskepp volt, mint ahogy negativan elkepzeltuk.

Tehat be kell latnunk,tiszta hulyeseg sajat magunknak okozni kellemetlen erzeseket azaltal, hogy rossz helyzeteket, dolgokat kepzelunk el magunknak.

2013. máj. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Verd ki
2013. máj. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

azt hiszem tudom mit érzel. nekem már lassan két éve, hogy új suliba mentem (hatosztályos gimi). iszonyatosan féltem, mivel nem voltam valami szép de zárkózott annál inkább. de végül muszáj volt elmenni ugye, és önmagamat adtam, mert miért is legyek más, és bevált, de tényleg.

ha jó fej vagy, vicces és nem úgy nézel ki mint egy bokorlakó akkor nincs probléma, jó lesz az:DD

15/l

2013. máj. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2013. máj. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Járj ell Kondi terembe ! :) sportolj + napi 350 Mg mangézium! + 3X20 Mg B6 vitamint! Szedj :D
2013. máj. 14. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!