Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A véleményetekre nagyon...

A véleményetekre nagyon kíváncsi vagyok! Szerintetek az gáz lenne, hogy lány létemre én mennék oda a fiúkhoz barátkozni?

Figyelt kérdés
vagy ha esetleg tetszene valaki .. nagyon félek a visszautasítástól meg attól hogy a fiúk lenéznének(nem vagyok valami csábító.)
2013. máj. 8. 16:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Már nem elvárás, hogy a fiú kezdeményezzen. Egyre besz@ribbak és nem mernek nyitni... :D
2013. máj. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem gáz... a 21. században vagyunk, egyenlőség van!!! :)
2013. máj. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz, egy fiúnak inkább jólesik, ha egy lány odamegy hozzá. Ha pedig megtetszik valaki, de nem vagy biztos magadban, akkor nem kell egyből kikezdeni vele, ismerkedj vele, hagyd, hogy kialakuljon valami személyes kapcsolat, és látni fogod, ő hogy viszonyul hozzád.
2013. máj. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én ajánlom hogy menj oda hozzá szerintem csak jó jöhet össze mondjuk én is 3 jára mertem oda menni és lás csodát már 3 éve van fiúm
2013. okt. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!