Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Borzasztó ember vagyok ha...

Borzasztó ember vagyok ha túlnőttem anyámon, és a hülyeségeket amik belőle áradnak a céltalan semmitmondó dolgokat nem tudom épp ésszel lereagálni, és esetleg már némiféle düh is keletkezik bennem, irányába?

Figyelt kérdés
2013. máj. 9. 08:48
 1/4 fersk ***** válasza:

Ha 12-18 korú vagy, akkor ez egy kamaszkori sajátosság...

Ha nem, akkor igen.:)

2013. máj. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
a felnőtté válás része, hogy megtudd és elfogadd, hogy a te szüleid sem tévedhetetlenek és néha bizony okosabbak vagyunk náluk. Ezzel meg kell tudni békélni és a legkevésbé sem szabad lenézni a szüleidet. Majd ha neked is lesz gyereked, megérted.
2013. máj. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

En borzasztonak erzem magam emiatt, de 22 ev utan mar nem tudok elmenni neman a hulyesegei mellett.


Kepes vagyok nyilvanosan befejezni a mondatait - amit csak ugy odalok masoknak es en nem tartom illendonek.

Pl. konyvesbolt. belepunk, koszonunk mindketten.

az elado megkerdezi hogy miben segithet.

Anyu meg: A Bokor-fele Apolastan.

En: tankonyvet keresnem...

Ne dobjuk mar ezt igy oda... :(


Vagy a cuccai. Allandoan koltozik. Osszeveszik a bafatjaval akkor hazajon. most ott alszik de a cuccai minket folytanak meg ebben a kicsi hazban. Mar veszekszem vele hogy tuntesse el a borondoket. Mibe telne levinni a garazsba amikor jon erte a pasija? Ossze van csomagolva?

En pakolgattam ossze-vissza mindent, mert alig lehetett rendesen kozlekedni a hazban ugy bedobalt ide mindent...

Nekem meg jonne a baratom... nah de igy...

2013. máj. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én se tudok sokszor elmenni mellette. Legtöbbször ráhagyom a dolgokat, mert hiába mondom százszor a szemébe, elfelejti, és annyi. Nem akar változni, nem tudok vele mit csinálni. Húszas L
2013. máj. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!