Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan lehetne nagyobb szám?...

Hogyan lehetne nagyobb szám? Nem akarok csendes lenni, elegem van ebből!

Figyelt kérdés

Utálom magam hogy ilyen vagyok:(

A barátnőimmel meg azokkal az emberekkel akiket ismerek tudok önmagam lenni,és elengedem magam,de ha van valaki a társaságban akit nem ismerek,akkor mindig csak csöndbe vagyok és hallgatom őket.Nem szeretnek az emberek,mert azt hiszik hogy nagyképű vagyok,és azért nem beszélek senkivel,pedig nem így van,én nagyon szeretnék közvetlenebb és beszédes lenni,de valahogy nem megy,nem tudom miért:(

Ha valaki elkezd hozzám beszélni akkor leblokkolok,és csak "aházok" meg ilyenek,nem tudok senkivel normálisan beszélgetni mert félek hogy rossz véleménnyel lesz rólam akkor már ő is,és nem akarom,mert amúgy is magányos vagyok.Vannak barátaim,de néha úgy érzem hogy csak kamubarátok,és csak kihasználnak,max. 1 igaz barátnőm van,de vele csak nagyon ritkán tudok találkozni.Ezeket a dolgokat senki nem tudja átérezni,hogy ez nekem mennyire rossz,és ettől én mennyire rosszul érzem magam.Vagy bunkónak vagy egy csendes kis senkinek néznek az emberek.Próbálok megváltozni,de nekem ez nem megy..Múltkor is ki akartam menni a barátnőimmel,és amikor mondták hogy jönnek olyanok is,akiket annyira nem ismerek,akkor egyből lemondtam,mert félek hogy megint az lesz h nem tudok megszólalni,még ha kérdeznek se nagyon,ott állok majd elvörösödve és annyira utálom magam nem bírom így tovább:'((

15L


2013. máj. 9. 20:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Ismerős. Én is ilyen vagyok :(
2013. máj. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
18/F
2013. máj. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"félek hogy rossz véleménnyel lesz rólam"


De gondolj bele, ha nem mondasz semmit, akkor ugyanúgy rossz véleménnyel lesz rólad, mert azt fogja gondolni, hogy te ilyen csendes, unalmas alak vagy. Ha pedig magadat adod, nagyobb az esélye, hogy megkedveljenek. Tudom miről beszélek, középiskola elején én sem mertem az emberekkel beszélni, nem is nagyon akartam, engem is arrogánsnak tartottak. Ne foglalkozz ennyit azzal, mit gondolhatnak mások, mindenkinek úgysem lehet megfelelni. Jobb az, ha magadat adod és emiatt kedvel meg valaki, ha valaki pedig nem bír, hát ez van, engem sem bírt mindenki, túléltem. Valószínűleg nincs veled semmi baj, biztosan akadna pár ember, aki kedvelne téged, ha tudnák milyen vagy. A lényeg, hogy belásd, attól még, hogy néhány ember negatív véleménnyel van rólad, neked nem lesz rosszabb. Egyszerűen csak különbözőek vagyunk, nem kedvelhet mindenki mindenkit.

2013. máj. 10. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Annál a résznél, hogy: "Múltkor is ki akartam menni a barátnőimmel,és amikor mondták hogy jönnek olyanok is,akiket annyira nem ismerek,akkor egyből lemondtam" magamra ismertem. Többször volt ilyen, én is csak olyanokkal szeretek kikapcsolódni akiket ismerek.
2013. máj. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!