Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek, hogy leküzdjem...

Mit tegyek, hogy leküzdjem ezeket a rossz érzéseket?

Figyelt kérdés
Félév után javítanom kellett volna, de nem jött össze, és a szüleim nagyon dühösek lettek rám. Megijedtem, ezért elkezdtem sokkal jobban odafigyelni , de egy régen írt dolgozat , amire rossz jegyet kaptam, teljesen felborította az életem. Borzasztóan féltem, mi lesz, ha megtudják, ezért zavarodottságomban nem mondtam meg. Utána hiába volt minden perc, óra, nap, amit a tanulásra szántam , mert nem hozott eredményt. Folyton attól féltem, hogy a dolgozat rossz lesz, a szüleimmel való jó kapcsolatom pedig végleg romba dől. Annyira elkeseredett voltam, hogy nem mondtam meg , csak a jó jegyeket. Ez idő alatt az iskolában folyton szorongok, sírok, és folyton a gyerekkoromra(tehát nagyrészt a szüleimmel eltöltött időkre) gondolok vissza. Az érzéseimet egyre kevésbé tudom elfojtani, és egyre jobban kezdek összeomlani, és szinte látni magamat, és anya arcát az évzárón, ahogy anya dühösen néz rám, én pedig tétlenül állok előtte a bizonyítványommal, ami nem lett jeles. (ugyanis jelesnek kellene lennie). Kérlek titeket, adjatok tanácsot, kihez forduljak, mit mondjak, mit csináljak? Már pszichológusra is gondoltam, de anya szerint betegségérzetet kelt bennem, ezért nem jó ötlet(már voltam pszichológusnál, és jól esett elmondani neki a bajaimat.). Remélem tudtok segíteni. 13/L

2013. máj. 12. 20:03
 1/3 anonim válasza:

:DDD


Ez valami vicc ?


13 évesen a gyerekkorodra gondolsz vissza ? :D


Kérd meg anyád/apád, hogy üljön leveled és tanuljatok együtt. Te meg tanulod a leckét, aztán papa/mama kikérdezi. Így látják, hogy jó kislány vagy és szeretnél javítani a biziden.

2013. máj. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem,nem vicc. tényleg sokszor jut eszembe a gyerekkorom,egy szindróma miatt,de nem ez a lényeg. ha érdekel, a szüleim kikérdezik a leckét,azzal nincs gond. ami az iskolában történik velem, az az aggasztó.
2013. máj. 12. 21:47
 3/3 anonim válasza:
egyél csokit az serkenti az agyat..a nutella még jobb.
2013. máj. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!