Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Te mit teszel amikor a "világ...

Te mit teszel amikor a "világ ellened van" érzéseid támadnak?

Figyelt kérdés
Nem mondanám, hogy akkora baj lenne velem, sőt nincs semmi, max. annyi, hogy nagyon érzékeny vagyok. bár a lényeg nem az, hanem ahogy keresem a "helyem" a világban, és néha nagyon összezavarodom és kétségbe esek.. Ha valamilyen rossznézést vagy kritikával illetnek, abba könnyen bele élem magam, és én is olyan szemmel nézem már magam.. és ilyenkor nehezen tudom eldönteni, hogy ez is csak egy kritika egy bősz embertől, vagy vegyem komolyan? Talán az a baj, hogy sokáig zárkozott voltam és csak mostanában kezdem jólérezni magam és felnyílni, de ilyenkor úgy érzem magam egy odúba visszapattant nyúl.
2013. máj. 12. 21:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha ilyen érzés tört rám, én lementem az edzőterembe, és jól kiugráltam magam. De amúgy istenigazából! Amíg szakadt rólam a víz. Az mindig helyrerántotta a lelkemet.
2013. máj. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én jobb szeretem gondolatban helyre tenni magam:) amúgy nem éppen érzek dühőt, vagy indulatot ilyenkor.
2013. máj. 14. 16:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Az ember sokszor nem találja a helyét és érzi úgy minden ellene van de ebbe a világba ne is csodálkozz inkább szívj el egy cigit és lazíts.. :D
2014. márc. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!