Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem vagyok elég jó?

Miért nem vagyok elég jó?

Figyelt kérdés
nem vagyok semmiben ügyes. bármi a tesihez fűződik, az kifújva,mert nem vagyok ügyes,inkább nagyon ügyetlen. technika? áhhh dehogy. ügyességem 0. csúnya vagyok. nem vagyok kimagaslóan jó a tanulásban sem, pedig mindent megadok azért, hogy jó legyek valamiben, legalább 1 tantárgyban a legjobb. van még remény?

2013. máj. 14. 19:13
 1/6 A kérdező kommentje:
11/L
2013. máj. 14. 19:13
 2/6 anonim ***** válasza:
Nagyon fiatal vagy még, hogy úgy gondold, hogy nem vagy jó semmiben, még rengeteg időd van, hogy megtaláld azt a valamit, amiben igazán jó vagy. Nincs még semmi sem veszve, sőt még csak most jön a java.
2013. máj. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen,igen,persze ! Nekem is ezt mondták 11 éves koromban,"minden változni fog,minden jó lesz ",rosszabb lett,százszor rosszabb !
2013. máj. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
háát most nem lettem okosabb
2013. máj. 15. 20:55
 5/6 Irving válasza:
Hát ez már csak így van én 25/L vagyok és én is néha így érzem valahogy magam, és 11 éves koromban is így éreztem magam. Ez csupán csak hozzá állás kérdése. Ha sikerül elfogadnod, hogy ez ellen nem nagyon tudsz tenni, ennek így kell lennie, pont ez miatt leszel elég jó! :)
2013. máj. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hmm mondasz valamit utolsó..kösz a választ :)
2013. jún. 1. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!