Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy mondjam meg neki, hogy...

Hogy mondjam meg neki, hogy szeretném ha máshogy és többet foglalkoznának velem? +mellék kérdés

Figyelt kérdés

egy másik kérdésben leírtam mellék kérdésként.. de azt úgyse nagyon olvasák el, ezért írtam még 1et.. szóóóval..


most kerültbem be 9-be, gondoltam majd valahogy bekerülök egy picit rosszab társaságba..idősebbekel is spanolok majd ilyesmi.. de ez nem igazán sikerült.. akiknek sikerült az osztályból dumálnak velem, köszönnek meg minden... de nem úgy mint egymással (vannak 5en).. egymással hülyéskednek, poénkodnak.. velem nem.. pedig énis ezt szeretném.. csak nem tudom hogy mondjam meg, vezessem rá őket..

tanácsot kérnék...


én kedves vagyok velük, mert nem szeretném megutáltatni magam olyanokkal h pl arcoskodom, paraszt beszólásaim stb.. mégha poénnak is szánnám félek h félreértik, ezért nem merek megszólalni..



mellék kérdés:

lehet hogy az is közrejátszott abban, hogy idősebbekkel összehaverkodtak hogy cigiznek?

mikor suli után leülünk X helyen és ott vannak az idősebbek is mert "megállnak 1 cigire" (amiből órák lesznek) és úgy állnak le velük dumálni..

tudom, hogy 1-1 embernek van ott ismerőse, testvére.. de mikor suli után velük vagyok, (mert nincs jobb dolgom és épp próbálok velük lenni) sosincs velük az, akit régóta ismernek..

(vissza kanyarodás picit)

régi haverjaimtól hallotam, hogy ők is így haverkodtak össze idősebbbekel.. hogy kértek 1-1 cigit egymástól stb..


2009. okt. 1. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Mióta kérdésekre válaszolok, számtalanszor láttam ezt más és más formában, kiegészítésekkel (nincs ezzel semmi baj h azt hiszed h különleges ez a helyzet de azért mégis...).

Na szóval: nekem úgy megy az ismerkedés h leülök egy sör vagy épp egy cigi mellé és elkezdek beszélni, nem kell se viccesnek se parasztnak lenni. Egyszerűen ad magad, különben is van 4 éved h összeismerkedj velük (amikor szakközepes voltam csak 11.be kezdtem el "ismerkedni" az oszt.társakkal). Ha tatikázni akarsz akkor a "menőbbek" közül válassz egyet és azzal spanolj, utánna könnyebb lesz (bár bennem könnyen megbíznak az emberek ennyi előnnyel indulok). A cigi meg tényleg össze tudja hozni az embereket (taktika: hozd szóba amikor dohányoztok h te nem próbáltad és ki akarod próbálni,de reméled h ettől a száltól nem akarsz rászokni stbstb), de ezért rá ne szokj, nem éri meg a mai világban. Tudom én is szívom:D

És lécca írd meg mi lett a fejlemény ha elfogadod amit mondtam, s írd meg létsza h fiú vagy e vagy lány (ha nem akarod itt mindenki előtt akkor privátba de akkor is úgy h oda írod miért írsz:D)

2009. okt. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi..

az ismerkedőst próbálom :)

5 emberből 1et kiválasztottam.. mert nagyon szimpi és nagyon jófej.. (csaj) .. próbálok vele spanolni.. de nem igazán megy.. mert nem tudok témát felhozni.. ebben tudnál/tudnátok segíteni? azon kívül hogy "mizu? hogy vagy?" nem tudok semmit felhozni..


a cigire gondoltam énis.. ugyanígy ahogy te mondtad.. divat cigisnek lenni.. mert annyi pénzem, amennyire heti szinten kéne nincs..


amm attól félek, hogy ha most nem, akkor később se fogok tudni összespanolni velük.. ezért nyomulok most ennyire..


/fiu vagyok/

2009. okt. 2. 22:16
 3/4 anonim ***** válasza:

Az 1. (és ahogy látom az egyetlen) vagyok:D

Csajokkal a legegyszerűbb spanolni, nem kell izgulni, 1-2 dicséret. Yah és ha eltervezed vagy normálisan eltervezed vagy csak spontán, köztes állapotból csak szarul jössz ki, mert elakad a terved stbstb. Nem kell törni magad, az midnennél rosszabb.

Alap témák: zene, film, számítógép, programok, xbox, sex (bár ti nem tom ezzel h álltok, én abszolút nyíltan tok beszélni az életem ezen részéről főleg ha vicc lesz a vége), utazás (képzel én 5kor kelek h beérjek, nyári kirándulás stbstb. Rengeteg téma van, ha nem megy akkor meg ne erőltesd.

(bocs h lánynak néztelek az írásod alapján:D)

2009. okt. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

kösz..

np.. ez ált. a csajok baja, hogy "jajj nem fogadnak be mit tegyek"..

amm.. 1-1 rossz beszólás nagy hátralépés lehet? pl ha azt mondom hogy "de csúnya ez vagy az(mondjuk egy szoknya vagy gatya)"? (viccből)

fiúkkal megtalálom a közös hangot.. csak lányokkal nem megy.. ők elvannak egymással, engem kb meg se próbálnak bevonni a beszélgetésbe.. csak ha csinálok/mondok vmi f**zságot röhögnek egyet..


zene, film, utazás témákat már sokszor kitárgyaltuk.. szex -ről (kb csak) én nem tudok mit beszélni..

programokról még annyira se, mivel ha vmi van, nem hívnak, ha idősebbeknél van, azok meg azért, mert nem ismerem őket, csak látásból..

2009. okt. 4. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!