Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan lehetnék lelkileg...

Hogyan lehetnék lelkileg erősebb? :S

Figyelt kérdés

iszonyat érzékeny típus vagyok, és rühellem...

tippek? :S

16/L


2009. okt. 2. 21:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
olvass Eckhart Tolle-t. küldök, ha kell. :)
2009. okt. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%

Szia! Sajnos én is az vagyok és ez iszonyú nagy problémám... Még egy kedves szóval is meg lehet engem sérteni, ha éppen legérzékenyebb perceimet élem.

Én is erosebb szeretnék lenni. Olyan naív vagyok és jószivu, akármivel meg lehet engem hatni és mindenen sírok (pl. ma egész nap suliban.)

2009. okt. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én se tudom, pedig én már 41 éves vagyok, és nem"nőttem ki", sajnos.Idővel megedződik az évek során az ember, pláne ,ha sok mindenen átmegy.De szerintem ez egy adottság, van aki érzékeny ,és van akiről lepereg minden, meg se lehet sérteni. Nem Rák jegyű vagy véletlenül?Mert én az vagyok.
2009. okt. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Évek múlásával, és negatívabb-pozitívabb tapasztalatokkal általában az ember lelke megedződik, és kevésbé lesz erre "reagálóképes". Vagy csak én gondolom rosszul?

Ez személyiségtől is függ, hogy mennyire tudsz megerősödni. Szerintem ez nem annyira kellemetlen tulajdonság, viszont, tolerálni kell... És saját magadnak is el kell ezt fogadni, hogy te ilyen vagy. Változtatni bármin lehet, ezt a legnehezebben lehet korrigálni.


Nálad 1-2 évvel fiatalabb vagyok, de lelkem mélyén elsírtam volna magam, mikor múlt bioszon nem tudott a tanárnő beszélni, mert begyulladtak a hangszálai, plusz térd izületi gyulladása is van... Na, ezen eltudnám sírni magam, sajnos...


Minden nőben van ilyen hajlam... Van akiben kevésbé, ill. másnál nagyobb mértékileg...

2009. okt. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

köszi hogy írtatok! *.*

hát nem, mérleg jegyű vagyok =)


én is rengeteg mindenen tudok sírni, nagyon mélyen meg tud érinteni már egyetlen szám is ami kicsit szomorubb és azt hallgatom :/

2009. okt. 3. 21:55
 6/12 anonim ***** válasza:
Tudod mit...? Inkább add ki azt a pár könnycseppet, és ne tartsd magadban, mert nem jó. ^^
2009. okt. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

ki szoktam bőgni magam, igenis. néha olyankor jön rám, amikor nem kéne, pl suliban :S. elég cikinek érzem. :S

nem akarok ilyen érzelgős lenni, szánalmasnak érzem magam miatta. :S

2009. okt. 4. 19:18
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem Rhonda Byrne-től A Titok c könyv jött be:). Egy próbát megér.
2009. okt. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
a filmen elaludtam....
2009. okt. 6. 18:48
 10/12 anonim ***** válasza:

15:23 vagyok.

Attól, hogy a filmen bealudtál, lehet, hogy a könyv nm fog annyira untatni.

2009. okt. 7. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!