Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan legyek nyitottabb,...

Hogyan legyek nyitottabb, kevésbé visszahúzódó?

Figyelt kérdés
Szinte alig beszélek, nincs túl sok barátom. Ma elmentem egy sráccal találkozni és már ő is megjegyezte hogy idegesítően keveset beszélek. Az osztálytársaimmal nem tudok normálisan beszélni, mert idióták. Máshonnan meg nem tudom honnan tudnék ismerkedni. Gondoltam arra hogy elmegyek sportolni vagy valami új hobbi de nem tudom hogy az jó ötlet e. Valami durvább sportot akarok választani mint a box. De nem tudom hogy ez segítene e... Jövőre új suliba megyek és addig szeretnék valamit változtatni ezen mert nagyon zavar.

2013. máj. 20. 18:50
 1/5 anonim ***** válasza:
igyál vodkát..
2013. máj. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi az értelmes választ (;
2013. máj. 20. 19:25
 3/5 anonim ***** válasza:
szívesen te kis kuki
2013. máj. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sorstársak vagyunk! Pont mint én :)

Csakhogy én már az első találkozást elrontoottam mert alig mertem megszólalnni ... :(

2013. máj. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekem is első volt.:D legalább nem vagyok egyedül :P
2013. máj. 21. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!