Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Volt már akinek megfordult a...

Volt már akinek megfordult a fejébe hogy öngyilkos lesz (szerelmi csalódás, reménytelen szerelem, párkapcsolati gondok) miatt?

Figyelt kérdés

2013. máj. 23. 15:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
igen 1x.De hála Istennek megjött a jobbik eszem, az élet meg engem igazolt:D
2013. máj. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
60%

Pont te kérdezed pont itt?? :)

Nagyon sokan vannak ilyenek, itt is legalább napi 1 ilyen kérdés van.

2013. máj. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
bocs hogy meg mertem kérdezni.
2013. máj. 23. 15:47
 4/15 anonim válasza:
100%
Igen, három éve mikor vége lett egy hétéves kapcsolatomnak és nagyon kilátástalannak éreztem mindent. Picit bódultan álltam az erkélyen és vonzott a mélység aztán arra gondoltam hogy ok ha sikerül is mit fognak érezni a barátaim a családom és ez semmire nem megoldás és mi van ha ezzel még több embert ráveszek arra hogy ugyan így tegyen szóval visszahúztam a szobába és megsímogattam a kiskutyám.
2013. máj. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
23%
Amúgy te leszbikus vagy nem?
2013. máj. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
hagyjuk.
2013. máj. 23. 15:56
 7/15 anonim ***** válasza:
Igen. Életem első "más" szerelme, ami még "viszonzatlan-kicsit viszonzottnak tűnő-mégse lehet, mert foglalt" szerelme. Talán most vesztettem el örökre. De akkor volt a legrosszabb, mikor a féltékenységtől nem tudtam szabadulni, akkor voltam a legmélyebben, hónapok, sőt egy év alatt nagyon lesüllyedtem. Már annyira padlón voltam, hogy döntenem kellett, vagy megölöm magam, vagy felállok. Hetekig hezitáltam, aztán felálltam. Kiheverni persze még hónapok múlva se tudtam, most is fáj néha, de majd egyszer nem fog, remélem.
2013. máj. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Valószínű nagyon sok embernek a fejében megfordult már. Aztán ha születik egy gyermeke akkor jön rá, hogy semmi más nem számít. Minden csalódás és szerelmi bánat csip-csup dolognak fog tűnni mellette.
2013. máj. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Mandy1408 ***** válasza:

Persze. De ahogy telik az idő, jönnek újabb problémák, amik mellett a régiek eltörpülnek, majd megoldódnak.

Van, hogy kilátástalannak tűnik minden. De az utolsó pillanatban vagy rájössz, hogy milyen rossz lenne ez a párodnak, barátaidnak, rokonaidnak vagy mondjuk a kiskutyádnak/kismacskádnak, akinek esetleg nincs is senki más, és akit bevágnak az eset után egy menhelyre jobb esetben...

Szóval ennyi, amíg dolgunk van, maradni kell. Persze végleg nem kell feladni a dolgot. Mindig ott lehet mankónak, hogyha végleg elromlanak a dolgok és sehogy sem lehet kimászni a szarból, véget lehet vetni az egésznek. Csak ne felejtsük el, hogy ezzel csak megsiettetjük a végzetet, hiszen mindannyian meg fogunk halni, előbb vagy utóbb.

2013. máj. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nekem, még sosem. Azt javaslom: Te se fontolgasd, ezt a dolgot. Az élet szép....... F.
2013. máj. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!