Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi a francnak kell idióta...

Nemes kérdése:

Mi a francnak kell idióta kérdésekre válaszolni hogy munkát kaphassak? Volt egy olyan kérdés is, hogy mi szeretnék inkább lenni, hűtőszekrény, motorkerékpár, szőnyeg vagy Nap?

Figyelt kérdés
Van a facen egy, , Tesztírás-feladatmegoldás, munkakeresőket támogató oldal" néven oldal, és az ott leirt feladatokból is voltak! De ezt az idióta hűtős meg szőnyeg kérdést! Mi ennek a q. a kérdésnek az értelme?
2013. máj. 25. 19:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább motorkerékpár,mert akkor minden nap be lennék rúgva :)
2013. máj. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Személyiség felmérésre vannak, ezek alapján egyfajta profilt vázolnak fel a jelentkezöről, h mennyire csapatjátékos, stb. Pszichológiai elövisgálatnak is felfoghatod.
2013. máj. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a 2. válaszolónak igaza van! ezek nem idióta kérdések,hanem metaforikus értelmük van.
2013. máj. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Előttem már leírták, hogy ezek személyiségeket jelentenek. Most lehet hülyeség, de én úgy értelmezném ezt, hogy:


- motorkerékpár: mobilis, gyors

- szőnyeg: akin simán át lehet taposni, nem áll ki magáért, csak lapul

- Nap: állandóan a középpontban van, van egyénisége, kisugárzása

- hűtőszekrény: hát ezen sokat gondolkodtam, talán az hogy szigorú, merev, hideg/rideg

2013. máj. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat! Ekképp már teljesen megértem, hogy mi ennek a látszólag megalázó kérdésnek a célja. Köszönöm!
2013. jún. 7. 23:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!