Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Számodra mi az élet értelme?

Számodra mi az élet értelme?

Figyelt kérdés
2009. okt. 4. 20:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%

Az élet értelmét mindenkinek saját magának kell megtalálnia.

Nekem a szeretet az élet értelme. Az, hogy onálló, egészséges ember vagyok és tudok segíteni másokon. Tudok szeretni és olelni. Boldog vagyok, ha segíthetek, boldog vagyok, hogy olyan ember lehetek akire lehet számítani és még saját magát is feláldozza másokért.

Számomra nem az az élet értelme, hogy van egy csomó pénzem meg egy jó kocsim, szép vagyok és teszem magam. Ezek mulandó foldi dolgok. A pénz csak papír, elfogy, elértéktelenedik, a kocsi tonkremegy, a szépség elhervad... De egy dolog van, ami mindig megmarad! Az pedig a lelkunk és a szeretet. Igaz, a barátok jonnek-mennek, vagy találkozok veluk mégegyszer vagy nem, ennek ellenére senkire sem haragszom, mert mindenkitol sokat tanulok.

Szóval számomra az élet értelme a SZERETET, A HUSÉG, A LÉLEK TISZTASÁGA, AZ ONZETLENSÉG, AZ ALÁZATOSSÁG, AZ EGYEDISÉG, A ZENE ÉS A MUVÉSZET, na meg a MOSOLY!

Koszi a kérdést! :)

2009. okt. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
63%
Számomra nincs értelme, soha nem is volt, nem is szeretném hogy legyen.
2009. okt. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
64%

Őszintén, még nem sikerült rájönnöm.

Talán az, hogy végig éljem. Hogy boldog legyek és hogy másokat is bologgá tehessek.

L17

2009. okt. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
kedves 1.! te nagyon jó ember lehetsz :)
2009. okt. 5. 15:34
 5/13 anonim ***** válasza:
van egyáltalán értelme, ha úgyis minden ember egyszer meghal? és mi lenne az? hogy csináljak egy gyereket? és ő talán nem halna meg? végül is legszívesebben kinyírnám magamat, de nincs hozzá elég bátorságom. talán van értelme az életnek, de én biztosan nem tudom, mi lenne az.
2009. okt. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

1. vagyok! Koszonom, és igen, talán jó ember vagyok...

Nem tudom megérteni azokat akik azt mondják, hogy nincs értelme az életnek, meg hogy az egész csak egy kínszenvedés, meg legszivesebben meghalnának.

Konyorgom, az élet a legdrágább dolog és nem azért adja nekunk a Sors, hogy eldobjuk magunktól! Milyen emberi méltóság ez?

Mindenkinek saját élete van és igenis mindenki olyannak alakítja, amilyennek látni akarja! Az élet legalább annyira boldogság mint szomorúság!

2009. okt. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
az életem értelme: a szerelem az egészség, a boldogság, és minden ami jóval tölti el a lelkem...stb
2009. okt. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

mosoly, mert a bajból sokszor kihúzott, és az hozott össze a szerelmemmel:-)



*_*

2009. okt. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
nincs. szenvedek... de már csak rutinból élek. -.-"
2009. okt. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem várok az élettől se pénzt, sem szerelmet, sem mást.

Egyszerűen csak azt szeretném,hogy mihamarabb elteljen.

Semmiképp sem lennék öngyilkos... de várom már,hogy öreg koromban végleg lehunyjam szemeim.

2009. okt. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!