Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ujjropogtató függő vagyok....

Ujjropogtató függő vagyok. Hogyan hagyjak fel ezzel a rossz szokással?

Figyelt kérdés

2013. máj. 29. 18:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Idővel abba fogod hagyni magatól, mikor a porc ízületeid úgy ki lesznek mint az állat!!
2013. máj. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hülyeség. Semmi köze az izületekhez, a gázokban lévő buborékok pattannak szét. Ezért is nem lehet kapásból újra ropogtatni. Izületet lehetne csesztetni 2 mp múlva megint, nemde?
2014. márc. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én is hallottam már ezt a gázbuborékos sztorit, hiszem is meg nem is. Amúgy már évek óta ropogtatom, nem szokott fájni de néha váratlanul belém nyilall (létezik ilyen kifejezés?) a fájdalom. Lehet, hogy annak más oka van, nem tudom. Leszokáshoz ajánlom, hogy határozd el, hogy egy bizonyos időn belül leszoksz róla, és értelmezd úgy a dolgot, mint egy kihívást. Az is segíthet, ha valami nem nagyon feltűnő dolgot (gyurmadarabot, ragasztószalagot) ragasztasz az ujjaidra, és amikor szinte automatikusan elkezdenéd ropogtatni, eszedbe jut az elhatározásod és inkább nem ropogtatod. Ehhez viszonylag erős elhatározás kell, nekem már majdnem sikerült leszokni.

Remélem, hasznosnak találod az ötletet.

2014. jún. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!