Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nemsoká osztálykirándulás!...

Nemsoká osztálykirándulás! Hogy győzzem le a gátlásaimat?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy nagyon félek attól, hogy az emberek kinevetnek. Ezért nem is merek kirándulásokon pl. nagyvécézni, mert félek, hogy mondjuk büdös lesz vagy hangos..:( Tavaly az osztálykirándulás 2 napos volt, azt úgy-ahogy kibírtam anélkül, hogy elmenjek nagyvécézni, de akkor is nagyon görcsölt már a hasam a végére. Viszont idén 4 napos lesz. Este 10-kor lefekvés, reggel 7-kor kelés. Éjszaka felkeljek, hogy ezt megoldjam? Kérlek segítsetek, nagyon félek.
2013. máj. 30. 18:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

ő, hát igen, akkor este mindenképpen intézd el, mert azon kívül, hogy beszorul az egész, lázas lehetsz meg minden ilyen remek dolog...

vagy ha valamelyik szobatársad elmegy szarni, akkor menj utána:D úgy keverednek a dolgok.:D


amúgy nem kellene paráznod tőle:) még a lányok is pukiznak, bármennyire nem vallják be:D természetes..

ha valaki kigúnyolna miatta, annak dugj dugót a seggébe, és meglátjuk meddig bírja:D

2013. máj. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 dani900 ***** válasza:
74%

Te ismersz olyat, aki nem teszi?

Mert én nem. És, képzeld, eddig a legszebb csajok sem tudtak illatosabbat nálam, pedig azt hittem......de nem.

2013. máj. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszotokat!:)
2013. máj. 30. 18:58
 4/5 anonim ***** válasza:

Gondolom sokan fogják betartani azt az este 10-kor lefekvést... :)


Mindenkinek büdös a szara, emiatt ne aggódj. Én is féltem amikor falusi iskolában voltunk 1 hétig (az iskolánknak volt egy ilyen, és minden osztály ott töltött egy hetet, szóval volt tanulás).

Ráadásul az egyik WC rossz volt, és féltem, hogy pont miattam fog elromlani a másik is :S :D Na mindegy... végül nem lett semmi... először két napig tartottam, de aztán már nem volt gond. Sokkal inkább zavart, hogy hugyos volt meg hideg vagy éppen meleg :S


Vigyél magaddal papírt és akkor nem lehet gond! Úgyis fosni fogsz, ha így izgulsz miatta, ezen ne lepődj meg.

2013. máj. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyszer 10 napos kórustáborban a 7. napig bírtam. Ekkor egy oltári büdöset rittyentettem. Ez cikkibb volt
2013. jún. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!