Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért érzem magam (nagyon)...

Miért érzem magam (nagyon) kövérnek? Testképzavarom lenne?

Figyelt kérdés
A 166 centimhez 52 kiló vagyok. Mindenki szerint jó az alakom, nem vagyok kövér egyáltalán, de én nagyon kövérnek látom/érzem magam. Szerintem kövér vagyok, és soha nem fogom másképpen gondolni, amíg nem fogyok le kb. 46 kilóra... És kínzom magam, ma sem ettem mást, csak egy darab almát, mert nem merek enni, hisz félek, hogy felszedek még néhány kilót. Mit kellene tennem? Segítsetek!
2013. jún. 1. 19:38
 1/8 anonim ***** válasza:
nagyon is vékony vagy,szerintem min2-3kilót hízhatnál
2013. jún. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Segíteni?

Szerinted, hogy lehetne rajtad segíteni!


Legalábbis mint válaszolók, miben tudnánk mi segíteni?

2013. jún. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Háát, esetleg valami ötletet adhatnátok, hogy hogyam fogadjam el magamat...
2013. jún. 1. 19:52
 4/8 A kérdező kommentje:
*hogyan
2013. jún. 1. 19:53
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem érdemben nem sokat tehetünk.


Kijelented, hogy soha nem fogod másképpen gondolni, a jelenleg kialakult álláspontodat.

Szóval innentől kezdve ha 100-an is beírják, hogy nem jó amit csinálsz.

De nem hiszem, hogy megváltozna az "én képed" emiatt.


Kórosan sovány vagy és beteg a gondolkodásod, és ha így fojtatod, akkor a bulimiások oszlopos táborát fogod növelni.


Neked elsősorban szakértő segítsége kell, aki megváltoztatja a önmagadról alkotott képet, azt viszont egy pszichológus személyében fogod meglelni.

2013. jún. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 LeftBehind ***** válasza:
Tudod ez a "testképzavar" a legidegesítőbb dolog amióta csupa lány osztályba kerültem! El tudod képzelni milyen,mikor minden csaj azzal traktáll,hogy mennyire kövér? Közben persze mindegyiknek karcsú,de minimum normális alakja van.
2013. jún. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én kórosan sovány?! Mutatnál egy képet, hogy szerinted hogy nézek ki?
2013. jún. 2. 22:19
 8/8 anonim ***** válasza:

A testtömeg index szerint az vagy!

166 centimhez az 52kg az nagyon soványnak számít.


60 kiló lenne ideális ehhez a testmagassághoz.

2013. jún. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!