Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Motiváció hiány, mit kegyek...

Motiváció hiány, mit kegyek ellene?

Figyelt kérdés
Bármikor elhatározok valamit, pl. elmegyek edzésre, valószínűleg nem megyek el mert mindig találok kifogásokat, de bármivel így van ez.Tanulni fogok, nem tanulok.Bármilyen apró dolog eltántorít. Hogy változtathatnék ezen? Segítsetek!
2013. jún. 2. 21:12
 1/6 A kérdező kommentje:
*tegyek, bocsi.
2013. jún. 2. 21:14
 2/6 anonim ***** válasza:
Csinálsz egy órarendet otthonra is!
2013. jún. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Órarend se ér sokat, mert nem fogja betartani. Ez fegyelem kérdése inkább.


Csak úgy tudsz változtatni ha nem kifogást keresel hanem teszed amit tenni akartál, tanulsz vagy edzésre mész stb.

2013. jún. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A motiváció hiány azért van, mert céltalannak találod az életet. Csakhogy az életnek a priori nincs értelme, így értelemmel csak egy valaki töltheti meg, vagyis te. Azaz neked kell megtalálnod, mi legyen az életed értelme. Ha ez megvan (és az nem valami ostobaság, hanem valami önmagadon túl mutató), meglesz hozzá a motiváció is.
2013. jún. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Legyen az a motivációd hogy megteszed amit kitalálsz, és máris meg van oldva.
2013. jún. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszönöm az értelmes válaszokat, sajnos órarenddel már próbálkoztam és nem jött be

a célos megoldás tetszik, rájöttem hogy igazából egyáltalán nem szeretem azt a sportot amit csinálok csak félek abbahagyni (még el sem kezdtem igazán mert heti 1x-2x megyek edzésre) mert apu kiborulna és ő is ezt csinálta és ő nagyon szerette. anyunak most megmondtam hogy elmegyek megnézni egy női foci edzést, nagyon furán nézett rám és visszakérdezett hogy foci?

2013. jún. 4. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!