Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek miféle "betegségem...

Szerintetek miféle "betegségem" van?

Figyelt kérdés
Alapjáraton nem mutatok semmi érzelmet, hogyha a pár baráttal hülyülünk akkor jókat nevetünk, és sokszor van, hogy empátiát színlelek, mert hozzám fordulnak az emberek szerelmi bánattal, merthogy én úgyse mondom el senkinek, csendes vagyok. A stressz nem igazán jellemző rám, ha hazudni kell fapovával hazudok, ha őszinteség kell őszintén felállok és elmondom, hogy pl. nem csináltam meg a házit (és nem sikkasztok a padba és rögtönzök), és a kémia órán a legszigorúbb tanárnak is felelés közben "hát"ozok. A magolós tantárgyak nagyon nem mennek (töri...), a gondolkodósok, mint a matek tanulás nélkül megvan az 5ös. Ha hazajövök első a gép, ott is call of duty mert hiányzik, hogy ne lássak egy pár embert meghalni, de alapvetően hogyha pl. piszkálnak csak ülök, tudom, hogy nem velem van a baj, mert én csak ültem. Általán iskolában 1-5. osztályig emlékszem a napköziket csak egy fa tövében töltöttem és a hangyákkal játszottam, 6.ban lett egy "jó" barátom, és ő bevonzott egy kiebb csoportban, emlékszem fenomenális érzés volt, hogy nem csak egy fa tövében kuporgok. A 7. osztályt viszont új gimiben kezdtem, másik városban és ott talán év vége fele találtam rá a mostani legjobb haveromra (nem igazán vagyok szociális:nem járok bulizni, hasonlók, suliban is inkább odamegyek a teremhez és elvagyok magamnak, míg más osztálytársaim itt ott elszórva találhatók meg). Most 3. éve vagyok ott és még mindig csak 2 barátom van, de azok azt hiszem igaziak. És most az a helyzet, hogy bejövök egy lánynak aki hát "tetszik" nekem, de akárhogy próbálom, nem tudok iránta vonzalmat mutatni, érezni. Szerintetek ha összejövök vele, elmondjam neki, hogy nem érzek semmit, ill. nem tudom kimutatni, vagy színleljek, mint úgy általánosságban?
2013. jún. 8. 18:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szoktál a tökör előtt állni és beszélni "magadhoz"? Próbáld csak meg mondjuk "játsz" el valamit mondjuk szerelmeddel beszélsz, vagy hogy valaki viccet mond és te meg nevetsz , sőt hozzá is szólsz. Nem hülyülök tényleg próbáld ki fürdés után mondjuk. Nekem segített a másokkal való kommunikációval! És szerintem kezdj valamit azzal a lánnyal aztán majd lesz valami. :)
2013. jún. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A beszéddel nincs bajom, ha kell akkor egy ismeretlennel is elbeszélgetek. Kéne... csak ha elmondom nem tudom mi lesz rá a reakciója.
2013. jún. 8. 19:16
 3/11 anonim ***** válasza:
A COD-ozásig minden stimmel, én is ilyen vagyok, én ezt úgy reagálom, hogy nekem ez a feladatom, hogy megpróbáljak mindenkinek a kedvére tenni, ha már adottak a feltételeim: közvetlenség, alkalmazkodás, nyugodtság, kedvesség. De mikor magam maradok, akkor befordulok.. Én mint lány azt mondom hogy ne mondd el semmiféleképpen neki, mert kiborulna.. Inkább színlelj, és vagy leesik neki, vagy megszereted.
2013. jún. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy bárkit akartam és akárhogyan próbáltam senkit sem tudtam megszeretni. Ha meg hazudok neki és rájön, hogy nem i érzek semmit, csak színleltem akkor nem lesz nagyobb baj? Egyébként én ha magamban maradok akkor sem vagyok bús.
2013. jún. 9. 16:41
 5/11 anonim ***** válasza:

én is hasonló vagyok. (kivéve hogy én régen is ilyen voltam). én is a megértést csak színlelem, igazából csak a saját dolgom érdekel.én is simán "hátozok" a szigorú tanárokkal, törivel, matekkal ugyanúgy mint te :)

de szerintem ez nem nagy probléma. amúgy én is szoktam a tükör előtt gyakorolni, ahogy az 1. mondta.

16/L

2013. jún. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Na, engem még az sem. A helyemet nem találom, céltalanul bolyongok. Néha azt is kérdezem miért vagyok én egyáltalán. ÉS ez a tükör előtt beszélés az mire jó? Mert ha a magányt kompenzálni, akkor szoktam én beszélni húsvér emberekkel is.
2013. jún. 10. 18:35
 7/11 anonim ***** válasza:

neem, ne érts félre, én sem vagyok magányos. sőt! engem szeretnek az osztálytársaim. senkivel nem vagyok rosszba, a legtöbben bírnak. van 2-3 legjobb barátnőm akikkel nagyon sokat vagyok együtt. de nem tudják hogy az érdeklődést a problémáik iránt szinte csak színlelem.

a tükör előtti gyakorlás az arra jó, hogy begyakorlod mit fogsz mondani.

2013. jún. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Értem. Én sose voltam a tervek híve, spontán ember vagyok.
2013. jún. 10. 21:04
 9/11 A kérdező kommentje:
És amúgy sem szeretek nagyon hazudni de nemtudom, nem igazán szeretném elmondani, hogy én valójában teszek rájuk.
2013. jún. 10. 21:05
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem már így is szimpatikus vagy.

Csak meg kell találnod a hozzád hasonló embereket, nagyjából ennyi a titok.

2013. júl. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!